Trwa ładowanie...

"You can dance": Kinga i Staszek o kulisach programu

Share
"You can dance": Kinga i Staszek o kulisach programu
Źródło: TVN
d319xu6

Kinga Kucha i Staszek Korotyński byli gośćmi dzisiejszego programu ”Dzień dobry TVN”. Tancerze, którzy pożegnali się wczoraj z ”You can dance”, wyznali, że odejście z programu nie kończy ich przygody z tańcem. Ponadto, Kinga zdradziła, co dokładnie było przyczyną jej wczorajszej niedyspozycji, zaś Staszek wyjawił dlaczego rzucił studia i co planuje teraz robić.

Kinga i Staszek, którzy w sms-owym głosowaniu zostali wytypowani do odejścia z programu ”You can dance” opowiedzieli w morning show TVN, jak oceniają swój udział w tanecznym show i decyzję widzów o zakończeniu rywalizacji.

Kinga zapytana o to, czy potrafi podejść do tego werdyktu pozytywnie, odpowiedziała:
- Nie ma nad czym płakać.[...] To nie jest koniec świata, że odpadłam. Zostali wspaniali tancerze i wygra najlepszy.Taka jest kolej rzeczy. Ktoś odpada, żeby ktoś mógł dalej walczyć - powiedziała tancerka, wyjaśniając przy okazji, co dokładnie przydarzyło się jej wczoraj na scenie:
- Mam mocno zbite żebra i mięśnie po lewej stronie klatki piersiowej - zdradziła dziewczyna.

d319xu6

Pogodzony z decyzją publiczności wydawał się również Staszek, który przyznał, "że ”You can dance” było super przeżyciem". Tancerz wyznał też, że w przeszłości musiał zrezygnować ze studiowania filozofii. Rozważa jednak powrót na uczelnię, choć teraz wybrałby psychologię.

(fot. TVN)
Źródło: (fot. TVN)
(fot. mwmedia)
Źródło: (fot. mwmedia)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d319xu6

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d319xu6

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d319xu6
d319xu6