WP

"You can dance": Erwin Stefaniuk - z castingu do centrum "Uwagi"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"You can dance": Erwin Stefaniuk - z castingu do centrum "Uwagi"
(TVN)
WP

Erwin Stefaniuk, który pojawił się na castingu do 7. edycji ”You can dance”, nie przekonał jury by dostać bilet na Teneryfę, jednak jego dramatyczna historia przedstawiona w programie do głębi poruszyła widzów i redaktorów interwencyjnego magazynu ”Uwaga”.

Erwin Stefaniuk przybył na przesłuchania do tanecznego show z interesującą choreografią i bagażem traumatycznych wspomnień z dzieciństwa. Choć występ 19-latka zaimponował jurorom odwagą, odbiegał technicznie od poziomu przyjętego w programie.

Erwin nie przeszedł castiingu, zdążył jednak przedstawić swoją bolesną historię - syna alkoholiczki, chłopca z domu dziecka i pośmiewiska wśród rówieśników. Jak się też okazało, Erwinowi nie tyle chodziło o spełnienie tanecznych marzeń, lecz o udowodnienie nieprzychylnym mu osobom, że mimo trudnej przeszłości jest normalnych chłopakiem.

WP

Po emisji odcinka ”You can dance” Erwinem zainteresowali się reporterzy magazynu ”Uwaga”, którzy przygotowali reportaż o poruszających losach chłopca. Kamery TVN odwiedziły tancerza w rodzinnej Białej Podlaskiej pokazując jego codzienność.

Czy reportaż pomoże chłopakowi przełamać stereotyp zepsutego wychowanka domu dziecka? Mamy taką nadzieję. Materiał poświęcony Erwinowi można obejrzeć online na tvn player.

(fot. kadr z programu)
Podziel się
(fot. TVN)
Podziel się
WP

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

* W tym temacie: "You Can Dance": Kazadi seksowna jak nigdy dotąd! Z programu odpadli Kinga i Kuba*

Zobacz także:

[

WP
Podziel się

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Podziel się

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

WP
Podziel się

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Podziel się

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

WP
Polub WP Teleshow
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP