Trwa ładowanie...
d1ohn2u

Na początku nowego roku mają rozpocząć się eliminacje do kolejnej edycji tanecznego show – „You Can Dance – Po prostu tańcz”. Władze stacji TVN muszą znaleźć nowego członka jury, który zastąpi Weronikę Marczuk-Pazurę – donosi „Fakt”.

Z informacji zawartych w tabloidzie wynika, że celebrytka sama zamierza zrezygnować z sędziowania w programie. „ - Ze względu na sytuację powstałą w mediach po informacjach z CBA oraz samopoczucie Weroniki, jest już prawie pewne, że zrezygnuje z udziału w kolejnej edycji programu „You Can Dance” – tłumaczy na łamach „Faktu” Joanna Bastrzyk, agentka gwiazdy.

„ – Władze stacji nie przekazały nam informacji o rezygnacji ze współpracy z Weroniką. Nikt nie wymuszał też na Weronice podjęcia takiej decyzji”– dodaje na łamach tabloidu.

Przypomnijmy, że pod koniec września Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało Weronikę Marczuk-Pazurę w jednej z warszawskich restauracji. Miała tam rzekomo przyjąć 100 tys. złotych łapówki w zamian za pomoc w zakupie państwowego Wydawnictwa Naukowo-Technicznego wyznaczonego do prywatyzacji.

Sprawą zajęła się Prokuratura Okręgowa w Warszawie. Weronice Marczuk-Pazurze postawiono zarzut korupcyjny. Celebrytka nie przyznaję się do winy. Jak czytamy w „Fakcie” do czasu rozstrzygnięcia całej sprawy nie chce stawiać swojego pracodawcy w niezręcznej sytuacji.

d1ohn2u
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ohn2u