Trwa ładowanie...
d1rxjbe
d1rxjbe

To już ostatnie zmagania uczestników warsztatów w Maroku. Jednak to starcie okaże się najważniejsze dla wszystkich pretendentów do złotej czternastki. Jurorom “You Can Dance” pomoże podjąć decyzję jeden z największych światowych choreografów – Tyce Diorio, który współpracował m.in. z Janet Jackson, Paulą Abdul, Jennifer Lopez, Myą, N’SYNC, Kelly Osbourne, Celine Dion, Toni Braxton, czy Rickym Martinem. Zajęcia z nim jednych obnażą, a innym pozwolą w pełni zaprezentować swoje atuty.

(fot. TVN)
Źródło: (fot. TVN)

Zanim tancerze zostali poddani ostatecznej ocenie, czekało ich po drodze jeszcze kilka zadań. W końcu trzeba było sprawdzić ich wolę walki oraz umiejętność odnalezienia się w różnych, często nietypowych okolicznościach. A tych w Marakeszu nie brakowało. Nauka całkowicie nowych dla nich technik pozwoliła jurorom przetestować elastyczność i wszechstronność uczestników. Musieli oni w szybkim tempie opanować lokalne style. Uczyli się tańca wojennego - gnawa, marokańskiego hip-hopu i belly dance z najsłynniejszą gwiazdą tego stylu w Maroku - NOOR. Kogo pochwalili miejscowi choreografowie?

Swoje świeżo nabyte umiejętności uczestnicy musieli zaprezentować nie tylko jurorom. Na recenzentów ich występów produkcja programu postanowiła wybrać mieszkańców Marakeszu. Tancerze stanęli na najsłynniejszym placu targowym w Afryce – Jamal El Fna. Ich popisy przyciągnęły setki Marokańczyków oraz turystów.

(fot. TVN)
Źródło: (fot. TVN)

Po licznych atrakcjach i przeżyciach przyszła pora na zmierzenie się ze światową gwiazdą choreografii – Tyce’em Diorio. Z jego obserwacjami oraz oceną jurorzy “You Can Dance” bardzo się liczyli. W końcu to zdobywca nagrody Emmy za najlepszą choreografię oraz juror amerykańskiej edycji programu. Choć gość specjalny często się uśmiechał, zajęcia z nim dały tancerzom mocno w kość. Perfekcja oraz całkowite poświęcenie, których Tyce bezwzględnie wymaga, złamały niejednego uczestnika warsztatów w Marakeszu. A kto spodobał mu się najbardziej? Kogo wytypował do finałowej 14-stki, a kogo nie chciał w niej widzieć?

(fot. TVN)
Źródło: (fot. TVN)

Ostatnie starcie już 6 kwietnia o 21.30 w TVN. Poznajcie złotą 14-stkę, która za tydzień wystąpi w premierowym odcinku na żywo „You Can Dance – Po prostu tańcz!”.

d1rxjbe
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1rxjbe