Trwa ładowanie...
dxr8bao
dxr8bao

Tancerze z zagranicy oraz zdeterminowani uczestnicy poprzednich castingów robili wrażenie! Jednak to ludowe korzenie Kingi Rusin i Agustina Egurroli zaskoczyły wszystkich!

We Wrocławiu na przedostatnim castingu zrobiło się międzynarodowo. Dwie reprezentantki Białorusi – Masza, specjalizująca się w tańcu współczesnym oraz piękna, młoda szesnastoletnia Anastazja, posiadaczka imponująco długich włosów, przykuły uwagę jurorów i publiczności. Swoją reprezentację podczas przesłuchań na Dolnym Śląsku miała również Ukraina. Czy taniec brzucha w wykonaniu przedstawicielki tego kraju, może być powodem do dumy dla naszych wschodnich sąsiadów?

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Z pewnością swoim “towarem eksportowym” może poszczycić się Brazylia, gdyż największą zagraniczną atrakcją tego castingu okazał się Marcos, pochodzący właśnie z tego państwa. Gorący latynos, tańczący w zespole Mazowsze, zawrócił w głowie nowej jurorce “You Can Dance – Po prostu tańcz!”. Męskie wdzięki tak na nią zadziałały, że chciała koniecznie zabrać go na warsztaty do Casablanki. Może odezwały się sentymentalne wspomnienia, bo w końcu sama kiedyś tańczyła w zespole pieśni i tańca ludowego…

dxr8bao

Zainteresowanie Kingi utalentowanym cudzoziemcem wzbudziło zazdrość Agustina. Przewodniczący jury postanowił zaprezentować swoje umiejętności w dziedzinie tańca ludowego. Hołubce Egurroli wywołały wielki entuzjazm wśród publiczności, a zwłaszcza pokładającego się ze śmiechu Michała Piróga. A co na to wszystko Kinga? Sama wskoczyła na scenę, żeby przypomnieć sobie dawne lata. Jednak wysokie szpilki trochę pokrzyżowały jej plany choreograficzne. Tajemnica pierwszych doświadczeń tanecznych dwójki naszych jurorów ujrzała światło dzienne. Młodzieńcze lata spędzone przez nich w zespole pieśni i tańca ludowego dały o sobie znać. Czy Michał podzielił ich entuzjazm? Czy też w swoim życiorysie ma akcent folkowy? Zdradzi w najbliższym odcinku.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Na wrocławskiej scenie pojawił się finalista ostatniej edycji programu, któremu kontuzja uniemożliwiła walkę o główną nagrodę. Po nieszczęśliwym wypadku utalentowanemu Sebastianowi Piotrowiczowi, bo o nim właśnie mowa, przewodniczący jury obiecał na oczach milionów widzów miejsce wśród 36-ściu uczestników warsztatów kolejnej edycji. Honorowy tancerz nie chciał jednak biletu “za darmo”. Podobnie jak setki innych kandydatów we Wrocławiu poddał się ocenie jurorów.

Odwaga i determinacja to również cechy puszystej tancerki – Edyty. W grudniu, na castingu w Lublinie, Michał Piróg powiedział jej wprost, że jej zbyt duża waga utrudnia jej osiągnięcie wszechstronności w tańcu. Nie poddała się jednak i przez cały miesiąc trenowała, by zrzucić kilka kilogramów, lepiej wyglądać na scenie i poprawić swoją choreografię. Zmiana od razu została zauważona przez nasze jury. Inny kolor włosów, inna choreografia i pełna wiara w siebie. Czy to wystarczyło?

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Wrocław okazał się jedną wielką galerią osobowości. Na przesłuchaniach pojawili się mistrz świata w boogie woogie, Lady Gaga oraz znany już widzom, bardzo wrażliwy tancerz - Dominik, któremu w Izraelu nie dopisało szczęście. Zanim wciągnął go taniec, kilkanaście godzin dziennie spędzał przed komputerem. Gry komputerowe były jego światem. Gdy pewnego dnia wszedł do szkoły tańca, poczuł, że chce tam właśnie spędzać każdą wolną chwilę. Taniec stał się jego pasją. I chociaż krótko tańczy, to emocjonalność jego wykonań i serce, które w nie wkłada, porywają publiczność. Owacje na stojąco i uznanie widzów, to największa nagroda dla tancerza…

dxr8bao

[

Wyzwolona telewizja! Ich piersi zawsze grają główną rolę ]( http://teleshow.pl/gid,13183943,img,13183977,kat,1024839,title,Ich-piersi-graja-glowna-role-w-programach-rozrywkowych,galeria.html )
[

Natasza szokuje strojem na wizji ]( http://teleshow.pl/gid,13196927,img,13196965,kat,1024837,title,Natasza-Urbanska-szokuje-strojem,galeria.html )
[

Cała prawda o Maćku z „Klanu” ]( http://teleshow.wp.pl/ile-lat-ma-macius-z-klanu-6026602789311617g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

dxr8bao
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dxr8bao