Trwa ładowanie...
duq2xhb
duq2xhb

Kolejny odcinek „You can dance” za nami! Jurorzy coraz bardziej się rozkręcają, a biletów ubywa... Kto poleci na warsztaty do Casablanki?

Pierwsza uczestniczka, Luiza, nie przekonała do siebie jurorów, którzy zarzucili jej bardzo słabe wykonanie. - Wiesz, występ emerytki na wakacjach – podsumował Piróg.
Równie źle wyszedł taniec siostry Luizy, Angeliki, która w dodatku próbowała kokietować Agustina. Nie udało się:
- Jestem jurorem w tym programie. Muszę oceniać cię bez emocji. Dziękujemy. Było za słabo.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Alisa Floryńska ma już doświadczenie w „You can dance”, gdyż udało jej się dostać na warsztaty w poprzedniej edycji show. Niestety, odpadła i nie przeszła do finałowej szesnastki. Tym razem powaliła jurorów na kolana i otrzymała kolejną szansę.

duq2xhb

Paweł Tolak jest tancerzem z zamiłowania i elektrykiem z konieczności. Taniec jest jego największą pasją, co zresztą udowodnił swoim występem.
- Niesamowite, że są ludzie, którzy w ciągu minuty potrafią przenieść nas w inny wymiar - i ty to zrobiłeś! - powiedziała zachwycona Kinga.

Michalina Floryńska potrafi tańczyć i zasłużenie dostała bilet, ale niepotrzebnie opowiadała o swojej smutnej sytuacji rodzinnej. Takie osoby zawsze wzbudzają współczuje w widzach i czasem dzięki niemu utrzymują się w programie...

Daniel Iwanek to mistrz świata w karate. Tańczyć nie potrafi, ale nokautować i owszem! Jurorzy byli na „nie”, ale bali się powiedzieć to głośno. Tylko Kinga Rusin znalazła w sobie resztki odwagi i przekazała karatece tę wiadomość. Obyło się bez rozlewu krwi.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Aleksander Tryburek może być jednym z najciekawszych uczestników show. Wykonał taniec, który ciężko było zaklasyfikować, ale jurorzy byli pod wielkim wrażeniem!
- Uważam, że Alek jest zarąbisty! Rozmnażaj się! - krzyczała uradowana Rusin.

duq2xhb

Jakub Pursa również podzielił się swoją historią. Ma pięcioro rodzeństwa i jako jedyny może realizować swoją pasję, ponieważ jego rodziców nie stać na opłacenie zajęć dla reszty rodziny. Chłopak oczarował jurorów i przeszedł dalej.
- Masz osobowość, masz odwagę, jesteś plastyczny. Jesteś artystą – powiedział wzruszony Agustin.

Agnieszka Szewczyk to jedna z tych uczestniczek, które nie zrażają się porażkami! Choć odpadła we wcześniejszym castingu, to nie poddała się. Tym razem dopięła swego – dostała bilet!

Aleksander Olech próbował pouczać jurorów, więc szybko przypomnieli mu, kto rządzi w programie, tym bardziej, że jego taniec nie był doskonały.
- Aleksander, dziękuję ci za wykład! W tym tańcu nie było luzu, nie było radości – powiedział Egurrola.

Łukasz Zajder nie miał szans na program, ale przynajmniej sam dobrze się bawił i rozśmieszył jurorów. Wykonał taniec „latina kubota chiki-chiki ta”, który rozbawił publiczność do łez.
- Łukasz, jest trzeci casting. To jest moment, żeby ci wręczyć puchar kosmity – żartował Agustin.

duq2xhb

Kto jeszcze dostanie bilet do Casablanki? Przekonamy się za tydzień!

[

Wyzwolona telewizja! Ich piersi zawsze grają główną rolę ]( http://teleshow.pl/gid,13183943,img,13183977,kat,1024839,title,Ich-piersi-graja-glowna-role-w-programach-rozrywkowych,galeria.html )
[

Natasza szokuje strojem na wizji ]( http://teleshow.pl/gid,13196927,img,13196965,kat,1024837,title,Natasza-Urbanska-szokuje-strojem,galeria.html )
[

Cała prawda o Maćku z „Klanu” ]( http://teleshow.wp.pl/ile-lat-ma-macius-z-klanu-6026602789311617g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

duq2xhb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
duq2xhb