Trwa ładowanie...

You can dance 6: Odcinek 1

You can dance 6: Odcinek 1Źródło: newspix.pl
d2axrgt
d2axrgt

Szósta edycja „You Can Dance” wystartowała! Pierwszy casting odbył się w Gdańsku i udowodnił, że jeszcze wielu tancerzy czeka na swoją szansę. Kto tym razem ją otrzymał?

Zacznijmy od istotnych zmian w programie. Z produkcji odeszła Anna Mucha, a jej miejsce zajęła Kinga Rusin, dotychczasowa prowadząca. Natomiast na stanowisko Kingi weszła Patricia Kazadi, która błysnęła niedawno w „Tańcu z gwiazdami”.

Jak panie radzą sobie w nowych rolach? Bardzo dobrze! Kinga świetnie dogaduje się z kolegami z jury, a Patricia ma dobry kontakt z młodymi uczestnikami programu. To chyba najlepszy skład w historii „You Can Dance”!

(fot. newspix.pl)
Źródło: (fot. newspix.pl)

Szesnastoletni Darek oczarował jurorów swoim występem, choć Kinga Rusin miała obawy, czy tak młody zawodnik poradzi sobie w programie, w którym potrzebna jest nie tylko wytrzymałość fizyczna, ale przede wszystkim psychiczna!

d2axrgt

Jurorom wpadł w oko wysportowany b-boy, który porzucił dawny styl tańca i przerzucił się na jazz. Najwidoczniej była to dobra decyzja, ponieważ tancerz dostał angaż do teatru... Krystyny Jandy! Jurorzy nie mieli wątpliwości – Michał przeszedł do kolejnego etapu.

(fot. tvn)
Źródło: (fot. tvn)

Grzegorz jako pierwszy w historii „You Can Dance” pokazał styl zwany „hattingiem”, czyli technikę taneczną z wykorzystaniem czapki. On również spodobał się oceniającym i wybiegł z sali przesłuchań z biletem w ręce.

Najwięcej emocji przysporzyła gdańska tancerka erotyczna, Nadia, która z bardzo odważnym stroju wykonała seksowny taniec. Jurorzy postanowili dać jej szansę i nagrodzili drugim etapem.
Czy dziewczyna poradzi sobie na warsztatach w Casablance? Przekonamy się wkrótce!

(fot. tvn)
Źródło: (fot. tvn)
d2axrgt

[

Wyzwolona telewizja! Ich piersi zawsze grają główną rolę ]( http://teleshow.pl/gid,13183943,img,13183977,kat,1024839,title,Ich-piersi-graja-glowna-role-w-programach-rozrywkowych,galeria.html )
[

Natasza szokuje strojem na wizji ]( http://teleshow.pl/gid,13196927,img,13196965,kat,1024837,title,Natasza-Urbanska-szokuje-strojem,galeria.html )
[

Cała prawda o Maćku z „Klanu” ]( http://teleshow.wp.pl/ile-lat-ma-macius-z-klanu-6026602789311617g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d2axrgt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2axrgt