Rozrywka"X Factor":To Markowska miała być jurorką!

"X Factor":To Markowska miała być jurorką!

"X Factor":To Markowska miała być jurorką!
Źródło zdjęć: © TVN

13.04.2011 14:09, aktual.: 25.11.2013 12:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ostatni odcinek programu Kuby Wojewódzkiego obfitował w wiele niespodzianek. Jedną z nich jest informacja, że to Patrycja Markowska miała być jednym z jurorów "X Factora"! Ku zdumieniu Wojewódzkiego, Markowska ofertę odrzuciła. Dlaczego?

Podobno to właśnie Wojewódzki osobiście zadzwonił do Patrycji Markowskiej i próbował przekonać ją, do zasiąścia w jury (zresztą nie tylko ją, bo i Monikę Brodkę także).

- Teraz możemy ujawnić pewną rzecz i od tego chciałbym zacząć, tylko teraz bardzo szczerze - powiedział Kuba w swoim show.
- Czy żałujesz, że nie jesteś jurorem X Factor? Bo muszę wszystkim powiedzieć, mało kto to wie, bardzo chciałem i zadzwoniłem i bardzo namawiałem Patrycję, ale podobno tata jej zabronił - powiedział Kuba Wojewódzki w swoim programie.

- Żałuję, że nie siedzę z tobą w tym programie, lubiłabym z Tobą obcować nie tylko intelektualnie - rzuciła - W życiu trzeba brać konkretne drogi już wcześniej obrane, czyli jak robię muzę i mam syna, to muszę się temu poświęcić. A jakbym chciała robić wszystko wokół to jak ktoś jest od wszystkiego to jest od niczego. Poza tym nie wiem czy bym potrafiła oceniać innych, ty to robisz bardzo rzeczowo i dowcipnie i ja myślę, że był to dobry wybór - podsumowała Markowska.

fot. TVN

Kuba oczywiście zripostował. - Mnie się zdaje, że zły, ale to już była twoja ocena. Dzwoniłem do dwóch osób. Do Ciebie i do Moniki Brodki, ona też miała wątpliwości, potem wystąpiła - dodał.

Czy Patrycja źle zrobiła, że nie przyjęła propozycji? Byłaby lepszym jurorem niż Czesław Mozil czy Maja Sablewska?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także