Trwa ładowanie...

"X Factor" rusza z programami na żywo, kto wystąpi?

Share
"X Factor" rusza z programami na żywo, kto wystąpi?Źródło: AKPA
d3ocjwl

W najbliższą sobotę w TVN startują nadawane na żywo odcinki programu ”X Factor”. W pierwszym z nich wystąpi dziewięciu wybranych przez jurorów wykonawców. Najlepsza trójka znajdzie się w finale, gdzie zawalczy o kontrakt płytowy i 100 000 zł.

W grupie wokalistów w wieku od 16 do 24 lat, nad którą czuwa Tatiana Okupnik znaleźli się: Anna “Bajka” Antolik, Ewelina “Evelynn” Lisowska i Dawid Podsiadło. W skład grupy “seniorów”, czyli osób po 25 roku życia, którą opiekuje się Kuba Wojewódzki weszli: Joanna Kwaśnik, Marcin “Buka” Spenner oraz Paweł “Biba” Binkiewicz. Trzeci z jurorów - Czesław Mozil czuwa natomiast nad grupami wokalnymi, czyli zespołami Soul City, The Chance i De Facto (dwie ostatnie grupy zostały stworzone przez jurorów po castingach).

Cała dziewiątka zaprezentuje się podczas pierwszego odcinka na żywo. Co tydzień z programu odpadać będzie jeden wykonawca. Zostanie on wybrany przez jurorów spośród uczestników z najniższym poparciem widzów, wyrażonym w głosowaniu sms-owym. W finale zaplanowanym na 2 czerwca br., zmierzą się trzej najlepsi wykonawcy, a zwycięzcę wybiorą widzowie. Wygra on kontrakt płytowy, 100 000 zł i występ na Orange Warsaw Festival.

d3ocjwl

Program ”X Factor” prowadzi Jarosław Kuźniar, jego reżyserem jest Wojciech Iwański, zaś producentem wykonawczym - FremantleMedia Polska.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

[

]( http://www.wirtualnemedia.pl )

d3ocjwl

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g ) * Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d3ocjwl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ocjwl
d3ocjwl