Trwa ładowanie...

"X Factor": Która artystka zastąpi Sablewską w programie?

Share
"X Factor": Która artystka zastąpi Sablewską w programie?Źródło: AKPA
d2gg359

Castingi do programu ”X Factor”, który wróci na antenę TVN już wiosną trwają, a producenci programu gorączkowo poszukują towarzyszki dla duetu Mozil - Wojewódzki, która zastąpi wyrzuconą z programu Maję Sablewską. Kto dołączy do jurorów popularnego talent show? Kandydatek jest wiele. Która z nich ma największe szanse na fotel jurora?

Po głośnym rozstaniu z programem dotychczasowej jurorki, menadżerki Mai Sablewskiej, producenci intensywnie poszukują nowej twarzy show. Według medialnych doniesień, kandydatek do fotelu jurora jest wiele. Kolorowa prasa wymieniała m.in. Marię Peszek, Basię Trzetrzelewską i Tatianę Okupnik. Do tej giełdy nazwisk dołączyły ostatnio dwie młode artystki: Ewa Farna i Monika Brodka i jak podaje "Super Exspress" to właśnie ta ostatnia ma największe szanse na udział w programie.

Według anonimowego informatora, na którego powołuje się "Super Exspress" Brodka ma wszystkie cechy idealnego jurora. Jej muzyka jest popularna, dobrze się sprzedaje, a jednocześnie nie brak jej oryginalnego brzmienia. Poza tym Monika Brodka, jak na rodowitą góralkę przystało, ma silny charakter i cięty język, co jest niezwykle istotne gdy zasiada się obok takiej osobowości jak Kuba Wojewódzki. Ponad to, piosenkarka jest prawdziwym przykładem kariery, która zaczęła się dzięki programowi typu talent show. W 2003 roku piosenkarka wygrała trzecią edycję "Idola" i od tego czasu jej kariera rozwija się w imponującym tempie.

d2gg359

Jak dodaje informator gazety, Brodka jest faworytką stacji TVN, która testowała ją podczas poprzedniej edycji w roli trenera.

Czy te doniesienia okażą się prawdziwe? Przekonamy się już niedługo.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!

Teleshow.pl na Facebooku

[

Orgie w "Tańcu z gwiazdami"! ]( http://teleshow.pl/gid,13872521,img,13872604,kat,1024839,title,Orgie-w-Tancu-z-gwiazdami,galeria.html )
[

Janice Dickinson: Od seksbomby do karykatury kobiety! ]( http://teleshow.pl/gid,13859909,img,13859968,kat,1024839,title,Janice-Dickinson-Od-seksbomby-do-karykatury-kobiety,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d2gg359
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2gg359
d2gg359