ycipk-18rswj
ttv

Wzruszający gest stacji. Tak pożegnali uwielbianą przez widzów panią Basię

W połowie lutego na Facebooku pojawiła się smutna informacja o śmierci uczestniczki programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Redakcja w wyjątkowy sposób pożegnała panią Basię. Trudno nie kryć łez wzruszenia...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pani Basia w programie "Gogglebox. Przed telewizorem".
Pani Basia w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". (kadr z programu, Fot: TTV)
ycipk-18rswj

"Wspominamy Basię. Jej uśmiech, dobro i ciepło na zawsze pozostaną w naszych sercach. Trudno uwierzyć, że już jej z nami nie ma. Będziemy tęsknić" – napisano na oficjalnym profilu programu. Opis jest tylko małym dodatkiem do wideo, w którym znajdują się najlepsze momenty z udziałem pani Basi i jej przyjaciół.

- "Cudowna! Cała Trójca Święta, to moi ukochani bohaterowie Waszego programu. Teraz będzie już zupełnie inaczej...wielka szkoda...", "Nadal nie wierzę, że już nie ma z nami pani Basi. To była cudowna kobieta pełna pozytywnej energii, uśmiechu. Zawsze biło od niej ciepło, nawet przez telewizor", "Cudowna kobieta. Taka radosna, współczesna, niezwykle wrażliwa i otwarta. Nie wyobrażam sobie programu bez pani Basi. Niech spoczywa w spokoju" - komentowali post wzruszeni internauci.

ycipk-18rswj

Pani Basia została potrącona przez samochód. O śmierci ulubienicy widzów stacja poinformowała 12 lutego. - "Wczoraj odeszła nasza ukochana Basia, bohaterka programu "Gogglebox. Przed telewizorem" - Program TTV. Zawsze uśmiechnięta, niezwykle ciepła. Wspaniała osoba. Brak słów, żeby wyrazić tęsknotę. Basiu, dziękujemy Ci. Redakcja TTV".

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Polub WP Teleshow
ycipk-18rswj
ycipk-18rswj
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-18rswj