Trwa ładowanie...

Wzruszający gest stacji. Tak pożegnali uwielbianą przez widzów panią Basię

W połowie lutego na Facebooku pojawiła się smutna informacja o śmierci uczestniczki programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Redakcja w wyjątkowy sposób pożegnała panią Basię. Trudno nie kryć łez wzruszenia...

Wzruszający gest stacji. Tak pożegnali uwielbianą przez widzów panią BasięŹródło: kadr z programu, fot: TTV
d1wld3t
d1wld3t

"Wspominamy Basię. Jej uśmiech, dobro i ciepło na zawsze pozostaną w naszych sercach. Trudno uwierzyć, że już jej z nami nie ma. Będziemy tęsknić" – napisano na oficjalnym profilu programu. Opis jest tylko małym dodatkiem do wideo, w którym znajdują się najlepsze momenty z udziałem pani Basi i jej przyjaciół.

- "Cudowna! Cała Trójca Święta, to moi ukochani bohaterowie Waszego programu. Teraz będzie już zupełnie inaczej...wielka szkoda...", "Nadal nie wierzę, że już nie ma z nami pani Basi. To była cudowna kobieta pełna pozytywnej energii, uśmiechu. Zawsze biło od niej ciepło, nawet przez telewizor", "Cudowna kobieta. Taka radosna, współczesna, niezwykle wrażliwa i otwarta. Nie wyobrażam sobie programu bez pani Basi. Niech spoczywa w spokoju" - komentowali post wzruszeni internauci.

d1wld3t

Pani Basia została potrącona przez samochód. O śmierci ulubienicy widzów stacja poinformowała 12 lutego. - "Wczoraj odeszła nasza ukochana Basia, bohaterka programu "Gogglebox. Przed telewizorem" - Program TTV. Zawsze uśmiechnięta, niezwykle ciepła. Wspaniała osoba. Brak słów, żeby wyrazić tęsknotę. Basiu, dziękujemy Ci. Redakcja TTV".

d1wld3t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1wld3t