"Wyklęci": nowy serial TVP

"Wyklęci": nowy serial TVP
Źródło zdjęć: © AKPA

03.10.2016 14:09, aktual.: 03.10.2016 14:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

TVP rozpoczęła prace nad kolejnym serialem historycznym. Produkcja ma trafić na antenę jesienią 2017 roku i nosi tytuł "Wyklęci". Na ekranie widzowie zobaczą m.in. znanego z "Czasu honoru" Antoniego Pawlickiego oraz Marcina Czarnika.

Fabuła serialu ma opowiadać o losach fikcyjnego oddziału podziemia antykomunistycznego, a akcja rozpocznie się w 1944 roku na Kresach Wschodnich. Produkcja ma docelowo trafić na antenę w 2017 roku jesienią. Zdjęcia do niej rozpoczną się wiosną. TVP, prawdopodobnie zachęcona sukcesem "Czasu honoru" w jednej z głównych ról obsadziła znanego z tego właśnie serialu Antoniego Pawlickiego. W obsadzie pojawi się także Marcin Czarnik, który udanie powrócił na antenę stacji w serialu "Artyści". U ich boku zagra Michalina Olszańska oraz szereg aktorów-debiutantów: Krzysztof Chodorowski, Jakub Zając, Dawid Ptak, Konrad Wosik, Sylwester Piechura.

Serial "Wyklęci", jak informuje portal wirtualnemedia.pl, będzie produkowany wewnętrznie przez Telewizję Polską. Pierwszym etapem jest realizacja trailera oraz rozpoczęcie prac nad scenariuszem i powołanie zespołu produkcyjnego. Producentem i scenarzystą "Wyklętych" jest Jan Pawlicki, obecnie pełnomocnik zarządu TVP ds. utworzenia Agencji Kreacji.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (14)
Zobacz także