Trwa ładowanie...
travis fimmel
28-10-2013 04:33

''World of Warcraft'': Z ''Wikingów'' do świata ''Warcraft''

Share
''World of Warcraft'': Z ''Wikingów'' do świata ''Warcraft''
d232zh1

Po długich poszukiwaniach szefostwo wytwórni Legendary Pictures postanowiło powierzyć główną rolę w ekranizacji gry wideo "World of Warcraft" znanemu z serialu *"Wikingowie" Travisowi Fimmelowi.*

Informacja o angażu Fimmela nie jest jeszcze oficjalna i nie podpisano umowy, niemniej anonimowe źródła twierdzą, że to już niemal pewne. Rozmowy w sprawie udziału w produkcji prowadzone są również z Paulą Patton i Colinem Farellem.

Za kamerą projektu stanie Duncan Jones ("Moon", "Kod nieśmiertelności"). Scenariusz napisał Charles Leavitt. Zdjęcia powinny rozpocząć się na początku 2014 roku. Premiera ma odbyć się jeszcze w tym samym roku - w grudniu.

d232zh1

Jak zapewnia Jones, w filmie nie zabraknie mitycznych stworów, magii, przepowiedni i starożytnych artefaktów. Pierwszym z głównych bohaterów będzie Khadgar, młody konsul senatu Kirin Tor, czyli grupy przywódców miasta Dalaran. Khadgar otrzymuje zadanie wytropienia sprawcy serii przestępstw w mieście, jednak szybko odkrywa, że zło nie czai się w sercu Dalaran, a za jego murami. Drugi bohater to mag Medivh, mentor Khadgara, który chroni podopiecznego przed demonami. Medivh opisywany jest jako "połączenie Gandalfa z Jackiem Sparrowem". Trzecim bohaterem jest Lothar, nieustraszony przywódca królewskiej armii.

d232zh1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d232zh1
d232zh1