Trwa ładowanie...
29-10-2009 11:06

Wkrótce emisja "FlashForward" w AXN

Wkrótce emisja "FlashForward" w AXNŹródło: AXN
d2ast4n
d2ast4n

Premiera „FlashForward: Przebłysk Jutra” już 14 listopada na antenie AXN. Tymczasem, przedstawiciele mediów, podczas konferencji prasowej (na zdjęciu) zorganizowanej 27 października, mieli okazję zobaczyć prapremierowy odcinek.

W zainscenizowanej na wzór siedziby FBI sali odpraw, w obstawie umundurowanych agentów, dziennikarze zostali wprowadzeni w klimat FleshForward. Gościem specjalnym pokazu był dr Mirosław Filiciak, ludolog i medioznawca, który swym wystąpieniem sprowokował dyskusję na temat nowej roli telewizji w tworzeniu wysokogatunkowych produkcji serialowych.

„Wskutek splotu różnych okoliczności powstaje sporo produkcji, które są po prostu wartościowe i dobre, a wręcz lepsze, niż większość oferty kulturalnej jaka powstaje dziś w różnych mediach powiedział dr Filiciak. To paradoks, bo przecież telewizja tradycyjnie była dla krytyków chłopcem do bicia”.

O czym jest serial?

Los Angeles, wrzesień 2009 roku. Na 2 minuty i 17 sekund świat staje w miejscu. Okazuje się, że na tę krótką chwilę 7 miliardów ludzi na całej kuli ziemskiej jednocześnie traci przytomność. W trakcie zbiorowego omdlenia każdy ma własną wizję tego, co wydarzy się za 6 miesięcy od momentu katastrofy.

d2ast4n

Z pozoru normalny dzień amerykańskiej metropolii przerywa moment globalnej utraty świadomości. Agenci specjalni FBI Mark Benford (Joseph Fiennes)
i Demetri Noh (John Cho)
ścigają groźnych terrorystów; żona Benforda, lekarka Olivia (Sonya Walger), przeprowadza właśnie operację w szpitalu, a jej kolega z pracy, doktor Bryce Varley (Zachary Knighton)
, próbuje popełnić samobójstwo. Po 137 sekundach budzą się w świecie pogrążonym w chaosie. Chwilowa utrata przytomności całej ludzkości doprowadza do licznych wypadków i katastrof. Po przebudzeniu wszyscy próbują zrozumieć znaczenie i przyczyny tego, co przeżyli.

Premiera serialu „FlashForward: Przebłysk Jutra ” już 14 listopada o godzinie 22.00 w AXN.

d2ast4n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ast4n