Wielki powrót Grażyny Torbickiej

Wielki powrót Grażyny Torbickiej
Źródło zdjęć: © vipnews.pl

26.01.2010 11:48, aktual.: 25.11.2013 10:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

[

]( http://www.efakt.pl )

Grażyna Torbicka (51 l.) wreszcie została doceniona i doczekała się swojego show! Gwiazda Dwójki już w marcu poprowadzi nowy program - "Hit dekady".

Partnerować jej będzie nie kto inny jak Marcin Daniec (53 l.). Czy zaskakujący duet podbije serca Polaków, dowiemy się już wkrótce.

Choć Grażyna Torbicka jest gwiazdą Dwójki od lat, jej sztandarowy i bardzo ambitny program „Kocham Kino” ciągle spychano na późne godziny. Efekt był taki, że nie licząc wielkich imprez, które często Torbicka prowadziła, prawie nikt nie widział ani pani Grażyny ani jej programu. Teraz to się zmieni.

Prezenterka dostała prawie godzinny program – „Hit Dekady”. A pora trzeba przyznać będzie świetna. Show będzie nadawane w sobotnie wieczory zaraz po „Wiadomościach”, czyli o godzinie 20.05. Początkowo mówiło się, że Torbicka poprowadzi go razem z Maciejem Kurzajewskim (37 l.), ostatecznie jednak padło na znanego kabareciarza Marcina Dańca.

Dla samej Grażyny nowy program będzie sporym wyzwaniem. Choć gwiazda ma duże doświadczenie i świetny kontakt z publicznością, „Hit dekady” to dla niej coś nowego. Mało kto jeszcze pamięta, że Torbicka zaczynała w „Sportowej niedzieli” obok Włodzimierza Szaranowicza (61 l.). Po tym sportowym epizodzie zajęła się jednak kinem i teatrem. Od 1985 roku gwiazda regularnie prowadziła najważniejsze imprezy i festiwale Dwójki. Jednak swojego show skierowanego do szerokiej publiczności tak naprawdę nie miała.Ostatnio pojawiły się nawet plotki, że Torbicka rozczarowana zachowaniem Dwójki myśli o odejściu ze stacji. Na szczęście tak się nie stanie.

Nowy program ma być zrobiony z wielkim rozmachem. Telewizja ma ambicję, by było to spektakularne widowisko rozrywkowe. Co tydzień widzowie i goście w studio będą wybierać hit jednej dekady – od lat przedwojennych do współczesności. Tym hitem może być przedmiot, zjawisko, człowiek. Ma być to coś, co zmieniło i zrewolucjonizowało nasze życie. Może więc paść na telewizor, samochód, mini spódniczkę czy telefon komórkowy.

Jak na prawdziwy rozrywkowy program przystało, nie zabraknie też śpiewania. W każdym odcinku posłuchamy największych muzycznych hitów omawianej dekady. Usłyszymy nagrania archiwalne, ale i nowe odświeżone wykonania popularnych hitów.

Polecamy w wydaniu internetowym efakt.pl:
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także