Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
07-11-2016 20:26

Wielki finał "Bake Off - Ale Ciacho!"

Kulinarna propozycja TVP2 okazała się hitem. Każdy odcinek "Bake Off - Ale Ciacho!" ogląda średnio 1,5 miliona widzów. A już 7 listopada br. poznamy Polskiego Mistrza Wypieków. Małgorzata Rybacka, Antoni Rochala i Agata Dobrzykowska staną do ostatecznej walki w pierwszej polskiej edycji "Bake Off - Ale Ciacho!"

Wielki finał "Bake Off - Ale Ciacho!"Źródło: Materiały prasowe/TVP
d2z2mie
d2z2mie

Kim są finaliści najbardziej kuszącego słodkościami show w Telewizji Polskiej? Małgorzata Rybacka ma 36 lat i pochodzi z Lubrańca. Jest żoną i matką dwóch synów. Choć zaczęła piec ciasta dopiero kilka miesięcy temu, nie stanęło to na przeszkodzie, aby trafić do finału "Bake Off - Ale Ciacho!". Jej konkurentem będzie najmłodszy uczestnik programu - 17-letni Antoni Rochala z Łodzi. Nastolatek jest samoukiem i piecze od czterech lat. Jego pasją jest także projektowanie ubrań. Ostatnią finalistką "Bake Off - Ale Ciacho!" jest 34-letnia poznanianka Agata Dobrzykowska. Na co dzień prowadzi warsztaty florystyczne i kulinarne.

W finałowym starciu na uczestników czeka, podobnie jak w poprzednich odcinkach, sprawdzian ich umiejętności technicznych oraz przygotowanie tortu. Smak, wygląd i wykonanie wypieków oceni jak zawsze surowe jury - Krzysztof Ilnicki i Gosia Molska. Rywalizacji przyglądać się będą prowadzące Paulina Mikuła i Anna Gacek, a także rodziny finalistów oraz pozostali uczestnicy programu, którzy nie dotarli do finałowego odcinka. Kto zwycięży pierwszą polską edycję "Bake Off - Ale Ciacho!" i otrzyma 50 tysięcy złotych wraz z tytułem Polskiego Mistrza Wypieków? Polską edycją zachwyciły się niedawno brytyjskie media.

- Kochamy polską wersję programu, w dużej mierze ze względu na niezwykłe podobieństwo do brytyjskiego odpowiednika - wykwitnie wyglądające wypieki, ciekawscy jurorzy, uśmiechnięci, ale zdenerwowani zawodnicy i namiot Bake Off, który wygląda identycznie jak nasz. Prowadzące Anna Gacek i Paulina Mikuła sprawiają wrażenie, że to nasze Mel i Sue - czytamy na stronie brytyjskiego magazynu Metro.

Materiały prasowe/TVP
Źródło: Materiały prasowe/TVP
d2z2mie
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2z2mie