Trwa ładowanie...

"Wielka gra" wraca na antenę TVP2?

"Wielka gra" wraca na antenę TVP2?Źródło: Eastnews
d91ijfx

Bardzo trudne pytania, eksperci zasiadający w sędziowskiej ławie i zestresowani uczestnicy wyróżniający się wiedzą. Do tego publiczność, która nie była opłacana, nie była też kierowana przez animatorów, a więc spontaniczna i naturalna. W tym wszystkim kultowa postać polskiego show-biznesu, Stanisława Ryster. "Wielka gra" to program, który na antenie utrzymywał się wyjątkowo długo (po raz pierwszy pojawił się na ekranach w 1962 roku).

Rok 2006 okazał się dla "Wielkiej gry" pechowy - najpierw teleturniej został przesunięty na sobotnie godziny poranne, a w wyniku niskiej oglądalności całkowicie zdjęty z anteny. W 2010 roku TVP Polonia przypomniała popularny program w cyklu "Wielka gra - Na Bis". Archiwalne wydania wraz z krótką audycją przybliżającą kulisy programu prowadzone były przez Stanisławę Ryster.

Program przez lata zyskał wielu fanów, których z pewnością ucieszy informacja, że kultowy teleturniej najprawdopodobniej powróci na antenę TVP!

d91ijfx

- Docierają do nas pytania od widzów o przywrócenie "Wielkiej gry". Analizujemy, na ile wynikają one z nostalgii, a na ile z realnego zainteresowania. Od tego uzależniamy ewentualny powrót programu na antenę - zdradziła na łamach "Faktu" Aleksandra Gieros-Brzezińska z biura prasowego TVP.

Jak podaje tabloid, szefowie Telewizji Polskiej prowadzą już rozmowy w tej sprawie z gwiazdą teleturnieju - Stanisławą Ryster.

- Bardzo chętnie zobaczyłbym odświeżoną "Wielką grę" w Dwójce. Rozmawiałem już z panią Stanisławą Ryster i z przyjemnością widziałbym ją jako uczestniczkę tego projektu - przyznał w rozmowie z serwisem wirtualnemedia.pl Maciej Chmiel, dyrektor Dwójki.

Cieszycie się?

Zobacz także: #dziejesienazywo: Maciej Chmiel o programie "Sonda 2"

(fot. Eastnews)
Źródło: (fot. Eastnews)
d91ijfx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d91ijfx