Trwa ładowanie...

"Wielka Gra": program wróci do TVP2 na wiosnę 2017 roku

"Wielka Gra": program wróci do TVP2 na wiosnę 2017 rokuŹródło: Eastnews
dhk3ysc

Bardzo trudne pytania, eksperci zasiadający w sędziowskiej ławie i zestresowani uczestnicy wyróżniający się wiedzą. Do tego publiczność, która nie była opłacana, nie była też kierowana przez animatorów, a więc spontaniczna i naturalna. W tym wszystkim kultowa postać polskiego show-biznesu, Stanisława Ryster. "Wielka Gra" to program, który na antenie utrzymywał się wyjątkowo długo (po raz pierwszy pojawił się na ekranach w 1962 roku).

Rok 2006 okazał się dla "Wielkiej Gry" pechowy - najpierw teleturniej został przesunięty na sobotnie godziny poranne, a w wyniku niskiej oglądalności całkowicie zdjęty z anteny. W 2010 roku TVP Polonia przypomniała popularny program w cyklu "Wielka Gra - Na Bis". Archiwalne wydania wraz z krótką audycją przybliżającą kulisy programu prowadzone były przez Stanisławę Ryster.

Program przez lata zyskał wielu fanów, których z pewnością ucieszy informacja, że kultowy teleturniej na pewno powróci na antenę Telewizji Polskiej! Taką decyzję podjął Maciej Chmiel, dyrektor TVP2.

dhk3ysc

- Trwają bardzo intensywne prace związane z reaktywacją "Wielkiej Gry". Realny termin wprowadzenia programu to luty przyszłego roku - zapowiedział szef Dwójki.

Wiadomo już, że reaktywowany teleturniej będzie emitowany w weekendy. Jak poinformował serwis wirtualnemedia.pl, dziesięcioosobowy zespół Dwójki zaczął kompletować grono ekspertów, którzy przygotują pytania do odcinków oraz przeprowadzą wstępne eliminacje uczestników. Wiemy też, że formuła formatu zostanie odpowiednio odświeżona, a w gronie prowadzących zabranie niedoścignionego wzoru telewizyjnego obycia - Stanisławy Ryster. Miejsce prezenterki zajmie osoba wybrana przez dyrektora TVP2 (choć szef Dwójki wyłonił już kilku kandydatów, to nie chce zdradzać żadnych szczegółów). Wielką tajemnicą owiane są również terminy eliminacji dla uczestników oraz nagrań poszczególnych odcinków.

Przypomnijmy, że oprócz "Wielkiej Gry", na antenę TVP powróciły już takie produkcje jak "Teleranek", "Sonda 2" oraz "Pegaz".

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska dyskutuje z Maciejem Musiałem na ramówce TVP

dhk3ysc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dhk3ysc