Trwa ładowanie...

Wielka Draka! Robert Janowski w roli pralki!

Wielka Draka! Robert Janowski w roli pralki!Źródło: Mastiff Media/DG Art Projects
d3iiyqq
d3iiyqq

Tym razem Robert Janowski nie zapyta „jaka to melodia” ani nawet nie zaśpiewa żadnego przeboju. W programie „Wielka Draka o Dzieciaka!” zmierzy się najpierw ze swoim specjalnym przebraniem, a następnie z dziecięcą wyobraźnią.

Strój pralki choć wygodą nie zachęcał, po krótkim czasie bardzo przypadł Robertowi do gustu. W roli potomka kultowej Frani musiał szybko i bezboleśnie nakłonić dzieciaki do współpracy. Czy zakończyła się ona sukcesem? Tego nie wiadomo. W końcu dzieci są nieprzewidywalne.

Maluchy boją się również wielu rzeczy i różnie reagują na nowe sytuacje. Czy robak budzi wstręt czy raczej jest istotą, z którą można się zaprzyjaźnić? Jakie potrawy zostaną skonsumowane, a jakie nie mają szans? Czym tym razem zostały zaskoczone dzieciaki? A skoro o niespodziankach mowa, to na pewno pociechy sprawiły ich mnóstwo swoim rodzicom podczas wizyty ekipy telewizyjnej w ich domach. Czego nowego dowiedzieli się dorośli o swoich dzieciach po wykonanych przez nie rysunkach? Jak wyglądały dzieła małych malarzy?

To wszystko już w najbliższym odcinku programu „Wielka Draka o Dzieciaka!”, w sobotę, 30 października, w TVP2, o 19.00!

d3iiyqq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3iiyqq