Trwa ładowanie...

Weronika Marczuk: wróci do "You Can Dance"?!

Weronika Marczuk: wróci do "You Can Dance"?!Źródło: newspix.pl
d1hsp4l
d1hsp4l

[

]( http://www.fakt.pl )
Czy jest szansa na powrót *Weroniki Marczuk (40 l.) do show "You can dance"? Wszystko jest możliwe. Nowa edycja programu TVN rusza już wiosną, a Weronika ma kogoś, kto bardzo chce by znów zasiadała w jury show. To Agustin Egurrola (43 l.)!*

d1hsp4l

– Nie ja o tym decyduję, ale bardzo lubię Weronikę i nie miałbym nic przeciwko gdyby wróciła do programu – mówi Faktowi Agustin Egurrola. Weronika Marczuk rozstała się z programem dwa lata temu, gdy we wrześniu 2009 roku została zatrzymana przez CBA. Zdarzenie to sprawiło, że gwiazda zniknęła z mediów, a jej telewizyjna kariera została zawieszona. Jej miejsce w show zajęła Anna Mucha (31 l.), a po niej za stołem jurorskim zasiadła Kinga Rusin (40 l.), która prowadzenie programu przekazała Patricii Kazadi (23 l.).

Czy mimo sprawdzonego jury dla Weroniki znalazłoby się w nim jeszcze miejsce? – Byłoby sympatycznie gdyby była czwórka jurorów – stwierdza choreograf. Teraz gdy Weronika została uniewinniona i odzyskuje miłość i zaufanie widzów dzięki udziałowi w „Tańcu z gwiazdami” być może scenarzyści zdecydują się na jej powrót do programu. Czy to się uda, dowiemy się na wiosnę...

(fot. newspix.pl)
Źródło: (fot. newspix.pl)

Weronika Marczuk marzy o powrocie do You can dance

(fot. newspix.pl)
Źródło: (fot. newspix.pl)

Weronika Marczuk może liczyć na wsparcie przyjaciół

d1hsp4l

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Zbigniew Buczkowski: Kiedyś aktorzy mieli łatwiej

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d1hsp4l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1hsp4l