Trwa ładowanie...
blondynka
13-05-2010 14:33

Wernizaż zdjęć do serialu ''Blondynka''

Wernizaż zdjęć do serialu ''Blondynka''Źródło: AKPA
d3vajfb
d3vajfb

"Niektórzy wolą blondynki" pod takim hasłem, w warszawskim Muzeum Karykatury odbył się wernisaż zdjęć Zenona Żyburtowicza. Znany fotografik swoim aparatem postanowił przedstawić karykaturalny obraz postaci z serialu "Blondynka".

W kadrze fotografa znaleźni się znani i lubiani aktorzy. Wśród nich dominowała blond Julia Pietrucha.

"Wspaniale jest móc oglądać efekty pracy, czy to fotografa, czy też filmowców, którzy potrafią ze zdjęciami wyczyniać cuda. Cieszę się przygodą z serialem "Blondynka" i mam nadzieję, że praca jeszcze się nie skończyła"- mówi główna bohaterka serialu.

d3vajfb

W krzywym zwierciadle obiektywu, mógł zobaczyć się również Krzysztof Pluskota, w serialu Auguścik.

"Świetne zdjęcia. Choć jestem tylko na jednym, to i tak potrafię odkryć rys komediowy. Myślę, że również fani serialu potrafią dostrzec całokształt pracy "satyryków", dlatego cieszy się on tak wielką popularnością"- opowiada aktor.

Prace Zenona Żyburtowicza wystawione w Muzeum Karykatury w Warszawie, to zarówno zbiór reportaży z planu zdjęciowego, jak i kompozycje pozowane. Autor na swych fotografiach ujął dziwaczne sceny, nietypowe emocje i śmieszne miny. Wśród najciekawszych osobowości znalazła się Magdalena Schejbal robiąca "karpia", zamyślony Olaf Lubaszenko, mrugający okiem Andrzej Grabowski, czy bardzo zaskoczona Anna Dymna. Zdjęcia Żyburtowicza można oglądać do 6 czerwca.

Zobacz także:

d3vajfb

[

CICHOPEK ZATRUDNIŁA SOBOWTÓRA?! ]( http://teleshow.wp.pl/cichopek-zatrudnila-sobowtora-6026595951911553g )
[

GRZECZNE DZIEWCZYNKI NA "NAGICH" OKŁADKACH ]( http://teleshow.wp.pl/grzeczne-dziewczynki-szaleja-6034033195443329g )
[

JAK ZMIENIALI SIĘ BOHATEROWIE „KLANU”? ]( http://teleshow.wp.pl/bohaterowie-klanu-jak-zmienili-sie-przez-tyle-lat-6026596496319105g )
[

DZIENNIKARKA UBLIŻYŁA NIEPEŁNOSPRAWNEJ ]( http://film.wp.pl/polsat-zaplaci-za-wyskoki-kazimiery-szczuki-6025283571462785g )

d3vajfb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3vajfb