Trwa ładowanie...

Węglarczyk się popłakał? Emocje w "X Factor"

Share
Węglarczyk się popłakał? Emocje w "X Factor"
Źródło: AKPA
d4ev64h

[

]( http://www.fakt.pl )
Muzyczne popisy w "X Factor" bywały gorące, tragiczne, śmieszne, sentymentalne etc. Bywało, że publiczność nie chciała przestać piszczeć w euforii. Ale czy zdarzyło się, by ktoś swą piosenką doprowadził ludzi do łez? Wygląda na to, że udało się to *Gienkowi Losce . Artysta z niezwykłym głosem i oryginalną fryzurą wzruszył samego Bartosza Węglarczyka!*

d4ev64h

Tego jeszcze nie było! Zdarzało się, że wykonawcy doprowadzali publiczność do euforii, ale o mdleniu, czy o chowaniu spłakanych twarzy w dłoniach jeszcze nie słyszeliśmy. Wszystko przed nami, bo program staje się coraz skuteczniejszym wyciskaczem łez. Ostatnie aranżacje utworów prezentowanych przez półfinalistów "X Factor" były tak silnie naładowane emocjami, że trudno, by nie zakręciło się coś na rzęsie.

Zauważył to też Kuba Wojewódzki po niesamowitym występie Gienka Loski , który wykonał utwór "Dla ciebie usta moje i ciepło moich dłoni" (w oryginale śpiewał to Andrzej Zaucha). Jego głęboko rozchybotane wibrato ilustrujące ckliwy tekst zrobiło wrażenie na wszystkich.

- Proszę państwa. Tutaj siedzi Bartosz Węglarczyk i się popłakał. To jest chyba najlepszy komplement, bo ten człowiek widział naprawdę całą amerykańską muzykę, a popłakał się na Gienku - wypalił Kuba pokazując palcem na prezentera TVN.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Rusin chce podziękować Kuźniarowi. Za co?

d4ev64h

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d4ev64h

Podziel się opinią

Share
d4ev64h
d4ev64h