Trwa ładowanie...

Walka w "You can dance" zaostrza się!

Share
Walka w "You can dance" zaostrza się!
Źródło: TVN
d41ei4j

W dzisiejszym odcinku „You Can Dance – Po prostu tańcz!” tylko jedna para będzie bezpieczna! Prawie wszyscy faworyci będą musieli sprawdzić się w solówkach.

]Wschodnie sztuki walki są świetną inspiracją dla choreografów. Na otwarcie ósemka finalistów wykona taniec z wachlarzami kung fu. Wojowniczy klimat i piękna choreografia przeniesie widzów w inną rzeczywistość.

Wciąż podsycana bitwa „dziewczyny kontra chłopaki” będzie miała swoją odsłonę na scenie „You Can Dance – Po prostu tańcz!”. Czterech tancerzy i cztery tancerki rozgrzeją scenę w studiu do czerwoności. Ale żeby uczestnicy i uczestniczki mogli pokonać wrogów ich własną bronią, choreografie przygotują im mistrzowie płci odmiennej. Chłopaków do boju poprowadzi legenda polskiego tańca, niepokorna Krystyna Mazurówna, a za dziewczyny weźmie się ostro Joao Assuncao.

Poza tym uczestnicy zaprezentują się w duetach. Jeden z nich w stylu afro jazz przygotowany został przez specjalistkę w tej dziedzinie, uczestniczkę pierwszej edycji – Marię Foryś. Jive’em zajął się Mariusz Olszewski, który przeniesie wszystkich do Nowego Jorku z czasów prohibicji, kiedy to w Cotton Clubie rozbrzmiewał najlepszy jazz. A specjaliści od tańca jazzowego będą musieli zmierzyć się z hip-hopem. Sprawdźcie czy będzie to pestka dla naszych wszechstronnych tancerzy, czy też twardy orzech do zgryzienia. A na koniec piękna choreografia znanej już Wam dobrze Kasi Kizior.

Nie ułatwiła ona uczestnikom zadania. Będzie to naprawdę trudny, ale za to imponujący układ tańca współczesnego. Kto się z nim zmierzy?

Przekonacie się już 12 maja, w środę, o godzinie 21.30 w TVN!

d41ei4j

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d41ei4j
d41ei4j