Trwa ładowanie...
d3pxnvv
d3pxnvv

Na parkiecie programu „You Can Dance* ” zostały już tylko cztery pary. Poprzeczka jest coraz wyżej. Tym razem tancerze, oprócz zbiorowej choreografii i duetów, zatańczą również w grupach. A podział powstał ze względu na płeć!*

Dziewczyny pokażą pazur w sexy popie. Natomiast z chłopakami w hip-hop'owej choreografii pojawi się niezwykły gość - kolejny raz w programie zatańczy z uczestnikami Patricia Kazadi! Ten występ jest o tyle wyjątkowy, że nowa prowadząca będzie musiała tym razem dotrzymać kroku tancerzom. Jako wokalistka dała już się poznać widzom. Nadeszła pora by poznali ją jako tancerkę z krwi i kości!

(fot. TVN)
Źródło: (fot. TVN)

Jak co tydzień polskich uczestników tanecznego show przygotowywać będą światowej sławy choreografowie. Tym razem, specjalnie na potrzeby programu do Warszawy z Londynu przyjechał Dominic-Lawrence, znakomity tancerz, choreograf i nauczyciel, odtwórca roli Michaela Jacksona w brodwayowskim musicalu Thriller Live. Jego styl to dynamiczne połączenie elementów hip-hopu oraz contemporary. Współpracował z takimi gwiazdami jak Chris Brown, Cheryl Cole, JLS, Alexandra Burke. Ciekawe, który duet dostanie się pod jego skrzydła?

d3pxnvv

To ostatni raz kiedy to jury decyduje, którzy uczestnicy zatańczą solówki. Od przyszłego tygodnia pełną władzę nad losem wszystkich tancerzy przejmują telewidzowie. W najbliższym programie tylko jeden duet będzie bezpieczny i nie zaprezentuje się w solówkowej dogrywce. Która para będzie najlepsza zdaniem trójki sędziów You Can Dance i znajdzie się na pewno w ćwierćfinale? Czy Kinga, Michał oraz Agustin będą zgodni?

Popisy najlepszej ósemki już w najbliższą środę, 11 maja, o 21.30, w TVN!

* W tym temacie: "You Can Dance" bez zmian. Kłótnie, awantury, przepychanki...*

[

Wyzwolona telewizja! Ich piersi zawsze grają główną rolę ]( http://teleshow.pl/gid,13183943,img,13183977,kat,1024839,title,Ich-piersi-graja-glowna-role-w-programach-rozrywkowych,galeria.html )
[

Natasza szokuje strojem na wizji ]( http://teleshow.pl/gid,13196927,img,13196965,kat,1024837,title,Natasza-Urbanska-szokuje-strojem,galeria.html )
[

Cała prawda o Maćku z „Klanu” ]( http://teleshow.wp.pl/ile-lat-ma-macius-z-klanu-6026602789311617g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d3pxnvv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3pxnvv