Trwa ładowanie...

"W głębi lasu": Netflix ujawnił datę premiery polskiego serialu

Netflix wkrótce udostępni na platformie kolejny polski serial. Właśnie poznaliśmy szczegóły premiery produkcji "W głębi lasu".

Share
"W głębi lasu": Netflix ujawnił datę premiery polskiego serialu
Źródło: Materiały prasowe
d2nm935

"W głębi lasu" to polski serial inspirowany powieścią Harlana Cobena. Obejmuje dwa wymiary czasowe: rok 1994 oraz 2019. Opowieść w zaskakujący sposób przedstawia losy warszawskiego prokuratora, Pawła Kopińskiego, który mimo upływu lat nie potrafi otrząsnąć się po stracie ukochanej siostry, która zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach podczas obozu letniego.

Niespodziewane odnalezienie ciała, którego śmierć zdaje się być powiązana ze zniknięciem dziewczyny, może w końcu doprowadzić do przełomu w śledztwie. Policja podejrzewa, że ofiarą jest chłopiec, który zniknął bez śladu wraz z siostrą Pawła 25 lat temu. Nadzieję na rozwiązanie sprawy przyćmiewają jednak głęboko skrywane rodzinne tajemnice, których wyjście na jaw może sprawić, że wszystko, co Paweł przez lata budował, legnie w gruzach.

Sześciodcinkową produkcję reżyserują Leszek Dawid oraz Bartosz Konopka. Występują Grzegorz Damięcki, Hubert Miłkowski, Agnieszka Grochowska, Wiktoria Filus, Jacek Koman, Ewa Skibińska, Arkadiusz Jakubik, Magdalena Czerwińska, Przemysław Bluszcz, Dorota Kolak, Izabela Dąbrowska Piotr Głowacki i Cezary Pazura.

d2nm935

Premiera serialu "W głębi lasu" 12 czerwca na platformie Netflix.

d2nm935

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2nm935
d2nm935