Trwa ładowanie...

Viva Polska: wiosenne propozycje muzycznej telewizji

Tej wiosny stacja Viva Polska poszerzy swoją ofertę programową o trzy lokalne produkcje. Na planie show „Hot or Not 4” pojawią się nowi jurorzy, w kontynuacji quizu „Viva Mjuzik Kłiiiz Superstar” kilkudziesięciu artystów sprawdzi swoją wiedzę o muzyce, a w premierowej serii odliczanki „Kolejno odlicz” wybrane teledyski skomentują znane osobowości show biznesu. Co jeszcze czeka wiosną na widzów muzycznej telewizji?

Viva Polska: wiosenne propozycje muzycznej telewizjiŹródło: viva polska
d1gw46u
d1gw46u

Począwszy od 8 marca, prezenterka Kasia Kępka sprawdza wiedzę muzyczną gwiazd polskiego show biznesu. Druga edycja znanego teleturnieju „Viva Mjuzik Kłiiiz Superstar” zapewni sporą dawkę humoru i zdrowej rywalizacji w wykonaniu największych artystów. W szranki staną tym razem między innymi Radek Majdan, Michał Piróg, Tomasz Jacyków, Marina, Piotr Kupicha, Marysia Góralczyk, Candy Girl i Ellie. Podczas zmagań okaże się, który spośród uczestników jest największym ekspertem muzycznym, a kto powinien wziąć korepetycje i… częściej oglądać Vivę.

Kultowy program „Hot or Not”, który ponownie wyłoni najgorętszego chłopaka i dziewczynę, w kwietniu powróci na antenę. Będzie to już czwarta edycja show, które niezmiennie przyciąga przed telewizory wiernych widzów. Na planie programu emocje sięgną zenitu, a wszystko za sprawą jury - w tej roli stylista Tomasz Jacyków, „Artysta Roku” gali Viva Comet - Wojtek Łuszczykiewicz oraz piosenkarka Natalia Lesz. Ich zadaniem przez następne dziesięć tygodni będzie selekcja kandydatów i wybór najgorętszego duetu spośród uczestników o nienagannych sylwetkach i przebojowej osobowości. Uczestnicy odpowiedzą na podchwytliwe pytania i wykonają karkołomne zadania aktorskie, a to wszystko na oczach widzów Viva Polska. Premiera programu w Viva Polska już 1 kwietnia o g. 19:00.

Dopełnieniem wiosennych nowości Vivy jest „Kolejno odlicz”, czyli kontynuacja niezwykle popularnego cyklu tematycznych programów z udziałem artystów i celebrytów w roli komentatorów. W tej roli dotychczas wystąpili m.in. Doda, Paprocki i Brzozowski, Marta Krupa, Łozo, Mrozu, Anna Bosak i inni. Co tydzień prezentowany jest inny temat przewodni, np. najlepsze teledyski filmowe, najlepsze wokalistki czy najprzystojniejsi artyści. Emisja nowych odcinków już w maju na Vivie.

d1gw46u
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1gw46u