"Usta Usta" - Tamara Arciuch kusicielską Beatą

"Usta Usta" - Tamara Arciuch kusicielską Beatą
Źródło zdjęć: © TVN

12.10.2010 12:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ramach wieczoru kawalerskiego Adama - Piotrek, Krzysztof i przyszły Pan Młody jadą do rodzinnego miasta Adama – Sopotu.

Piotr przygotował dla Adama niespodziankę: w jego ulubionym pubie czekają na niego wszyscy znajomi z czasów szkolnych, w tym jego wielka miłość z młodzieńczych lat – Beata Motyl.

Adam daje się ponieść fali wspomnień, a Beata zdaje się nie mieć nic przeciwko temu… Dość dodać, że Adam nie obudzi się w łóżku sam…

Panie natomiast wyjeżdżają do luksusowego spa na Mazurach. Znudzone relaksującymi zabiegami w spa, postanawiają rozerwać się w pokoju, gdzie mocno podpite grają w butelkę. W trakcie zabawy Iza przyznaje się Julii, że kiedyś łączyło ją coś z Adamem… Julia wpada w rozpacz i postanawia zerwać zaręczyny…

Czy wyjściem z zaistniałych sytuacji może być niespodziewany, nocny nalot dziewczyn na wieczór kawalerski w Sopocie? Szósty odcinek „Usta Usta” już we wtorek o 21:30.

Zobacz także:

[

BOŻENKA Z "KLANU" JAKIEJ NIE ZNACIE! FOTO ]( http://teleshow.wp.pl/bozenka-z-klanu-jakiej-nie-znacie-6026598672548993g )
[

ONI DORASTALI NA NASZYCH OCZACH. ZOBACZCIE! ]( http://teleshow.wp.pl/dorastanie-na-telewizyjnym-ekranie-6026599915213953g )
[

TYCH ZDJĘĆ GWIAZDY WSTYDZĄ SIĘ NAJBARDZIEJ ]( http://film.wp.pl/gwiazdy-w-najbardziej-zenujacych-momentach-6025280354886273g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także