Trwa ładowanie...

"Unchained Reaction": Nowy program "Pogromców mitów" latem na Discovery Channel

Share
"Unchained Reaction": Nowy program "Pogromców mitów" latem na Discovery Channel
Źródło: Discovery Channel
d2wwyrh

Discovery Channel pokaże nowy serial „Unchained Reaction”, którego producentami są znani z programu „Prawda czy fałsz - pogromcy mitów” - Adam Savage i Jamie Hyneman. W sześcioodcinkowej serii, wspomniany tandem będzie pełnił także rolę jurorów. Do rywalizacji staną drużyny z bardzo odmiennym doświadczeniem, a ich zadaniem będzie stworzenie skomplikowanego urządzenia czy systemu, dzięki któremu powstanie … reakcja łańcuchowa. Rezultatem nie ma być jednak zwykły efekt domina.

Konkurujące ze sobą drużyny będą musiały wykorzystać nie tylko wiedzę, ale przede wszystkim pomysłowość i innowacyjne rozwiązania, aby w pełni usatysfakcjonować naszych jurorów. W każdym odcinku dwie drużyny złożone z artystów, konstruktorów rakiet, specjalistów od animatroniki, inżynierów, ale i zwykłych zjadaczy chleba, otrzymują identyczny zestaw narzędzi i materiałów oraz 5 dni na skonstruowanie serii mechanizmów w oparciu o zadany temat.

Katapulty? Latające spodki? Gilotyny? W programie „Unchained Reaction” dozwolone będzie dosłownie wszystko, co uruchomi kolejne ogniwo reakcji. Efekty pirotechniczne, wyrafinowana mechanika, destrukcja na masową skalę – właśnie tego oczekuje nasz zwariowany duet. Aby wygrać, potrzebna będzie praca zespołowa i twórcze myślenie. Celem, do którego dążą obie drużyny, jest zbudowanie jak najbardziej imponującego urządzenia w bardzo krótkim czasie. Co tydzień Jamie i Adam zaproszą do składu jurorskiego nowego gościa, który pomoże im zdecydować, która z drużyn zasłużyła na wygraną.

d2wwyrh

Polska premiera sześcioodcinkowej serii „Unchained Reaction” odbędzie się na Discovery Channel latem 2012 r.

(fot. Discovery Channel)
Źródło: (fot. Discovery Channel)
(fot. Discovery Channel)
Źródło: (fot. Discovery Channel)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d2wwyrh

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d2wwyrh

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2wwyrh
d2wwyrh