Trwa ładowanie...

'Ucieknierzy' w tyle za konkurencją

Share
'Ucieknierzy' w tyle za konkurencją
Źródło: CW Network
d2keia1

Nadawany w poniedziałki i wtorki w Polsacie amerykański serial *Uciekinierzy cieszy się mniejszą oglądalnością niż programy pokazywane w tym samym paśmie na antenie konkurencyjnych kanałów. Produkcja przyczyniła się także do nieznacznego spadku udziałów stacji.*

Średnia sześć do tej pory pokazanych odcinków Uciekinierów oglądało 1,24 mln osób, a udziały Polsatu w rynku ukształtowały się na poziomie 7,71 proc. - wynika z danych AGB Nielsen Media Research przygotowanych dla Wirtualnemedia.pl.

d2keia1

Rok temu w poniedziałki i wtorki między 20.00 a 21.00 Polsat przyciągał nieco więcej widzów - 1,38 mln osób, a jego udziały wynosiły 7,98 proc.

Podczas emisji serialu Polsat jest dopiero czwartą stacją pod względem udziałów w rynku telewizyjnym. Wyprzedzają go: TVP 2, którą ogląda 7,93 mln (emituje wtedy M jak miłość, pokazywała też gale Telekamer i "Viva! Najpiękniejsi"), TVN ("Uwaga!", "W-11 - Wydział Śledczy" i Na Wspólnej; 2,59 mln) oraz TVP 1 ("Prognoza pogody", "Teatr Telewizji" i filmy; 2,06 mln).

Uciekinierów oglądają głównie kobiety, widzowie między pomiędzy 35. a 59. rokiem życia, mieszkańcy wsi i średnich miast oraz osoby z wykształceniem podstawowym i średnim.

Uciekinierzy to serial, który odpowiada o rodzinie, która ucieka przed prawem. Głowa tej rodziny, renomowany adwokat Paul Rader (w tej roli Donnie Wahlberg znany m.in. z filmów Szósty zmysł i Piła II), został fałszywie oskarżony o zbrodnię, której nie popełnił.

d2keia1

Podziel się opinią

Share
d2keia1
d2keia1