Trwa ładowanie...

TVP1 wiosną postawi na nowości

Share
TVP1 wiosną postawi na nowości
d33nbr3

Wiosną na antenie Jedynki pojawią się nowe seriale i premierowe filmy - informuje serwis mediarun.pl.

W marcu TVP1 zaprosi widzów na czwartą serię popularnego "Rancza" oraz nowy serial "Doręczyciel", w którym rolę nieprzystosowanego do życia 40-latka zagra Artur Barciś. Jak twierdzą twórcy produkcji, "Doręczyciel" ma wpisać się w misję publicznego nadawcy poprzez propagowanie pozytywnych wzorców i optymistycznego podejścia do życia.

Nie zabraknie także zagranicznych nowości. Wśród propozycji stacji znajdą się serial "Dynastia Tudorów", prezentujący wczesne lata panowania legendarnego władcy Henryka VIII oraz hity filmowe - "Szybcy i wściekli", "Gladiator", "Deja vu", "Casino Royale" i "Zawód szpieg".

d33nbr3

Jedynka na wiosnę wprowadzi także program "Rozmowa Jedynki", w którym prezenterzy "Wiadomości" wraz z zaproszonymi do studia gośćmi komentować będą najważniejsze wydarzenia mijającego dnia. Nowa propozycja publicystyczna emitowana będzie od poniedziałku do piątku o godz. 17.20.

Kolejnym wydarzeniem wiosennej ramówki będzie test historyczny sprawdzający wiedzę Polaków na temat pontyfikatu Jana Pawła II. Jego emisja planowana jest na 30 marca br.

Wiosenną odnowę przejdzie także poranny program TVP1 "Kawa czy herbata", który rozszerzy poradnikową ofertę o kwestie związane z codziennym bezpieczeństwem, oszczędzaniem, prawami konsumenckimi, problemami rodzinnymi, nowymi technologiami, opieką nad zwierzętami, modą i urodą.

d33nbr3

Podziel się opinią

Share
d33nbr3
d33nbr3