Trwa ładowanie...

TVN nauczy Małgorzatę Rozenek dobrych manier

Share
TVN nauczy Małgorzatę Rozenek dobrych manier
Źródło: AKPA
d2f3jf9

W nowym programie "Project Lady" (roboczy tytuł brzmiał "Damą być") poznamy historie kobiet w wieku 18-27 lat, które nie dbają o maniery, imprezują do białego rana, lubują się w skąpych i wyzywających strojach, a swoim kontrowersyjnym zachowaniem wyprowadzają wszystkich z równowagi. Małgorzata Rozenek będzie przez pięć tygodni starała się przeobrazić niepokorne dziewczyny w prawdziwe damy i nauczyć je ogłady, kultury oraz dobrego stylu.

- Pokażę swoją surową stronę, bo tego ta formuła programu będzie ode mnie wymagać - powiedziała prowadząca.

Czy "Project Lady" powtórzy sukces brytyjskiego pierwowzoru? To się dopiero okaże w lutym 2016 roku. Natomiast już teraz wiemy, że reakcja widzów przesądzi o dalszych losach Rozenek w stacji.

d2f3jf9

- Ten program to dla Małgosi być albo nie być w telewizji. Jeśli okaże się klapą, Gosia można zniknąć z anteny na stałe, a tego władze TVN bardzo by nie chciały - powiedziała anonimowa informatorka tygodnika "Na Żywo".

Stacja nie ukrywa, że pokłada w Rozenek ogromne nadzieje. Nie chcąc powtórzyć błędów, które popełniono podczas realizacji "Piekielnego hotelu", TVN postanowił porządnie przygotować swoją gwiazdę do nowej produkcji. To właśnie dlatego wysłał ukochaną Radka Majdana na specjalne szkolenia - wszystko po to, aby tym razem przed kamerami wypadła ona wiarygodnie i profesjonalnie.

- Od jakiegoś czasu Małgosia pobiera lekcje stylu i obycia w towarzystwie. Nie chodzi o ubiór, jak głoszą plotki, ale bardziej o maniery - dodała informatorka gazety.

Czekacie na premierowy odcinek "Project Lady"?

 (fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Zobacz także: Małgorzata Rozenek o nowym programie: "Oj, to będzie hit!"

d2f3jf9

Podziel się opinią

Share
d2f3jf9
d2f3jf9