Seriale zagraniczneTrzeci sezon "Narcos". Co nas czeka?

Trzeci sezon "Narcos". Co nas czeka?

Trzeci sezon "Narcos". Co nas czeka?
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Michał Dziedzic

03.08.2017 15:58, aktual.: 04.08.2017 13:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dwie poprzednie odsłony "Narcos" zyskały ogromną popularność i zebrały świetne recenzje. Zbliża się trzeci sezon, w którym karty zostaną rozdane na nowo. Czego możemy się spodziewać?

Gdy krwawe polowanie na Pablo Escobara dobiega końca, amerykańska agencja antynarkotykowa DEA podejmuje walkę z najbogatszą na świecie organizacją handlującą narkotykami - kartelem z Cali. Na jego czele stoi czterech potężnych ojców chrzestnych, którzy działają zupełnie inaczej niż Escobar. Korumpują urzędników, skutecznie unikając rozgłosu. Nazywali siebie Gentlemenami z Cali i byli najpotężniejszymi baronami narkotykowymi, o których niewielu słyszało.

Gdy Pablo został zabity, to właśnie kartel z Cali został wrogiem publicznym numer jeden. W trzecim sezonie będziemy mogli zobaczyć nowy rozdział historii. Przez to, że mniej znana, może być jeszcze bardziej fascynująca. W świecie karteli narkotykowych ważna jest przecież sukcesja.

Zobacz zwiastun:

W momencie, gdy Gilberto ogłasza odważną decyzję o wycofaniu się z biznesu, agent DEA Javier Peña (Pedro Pascal)
werbuje do współpracy amerykańskie i kolumbijskie organy ścigania. W nowej odsłonie zobaczymy walkę między gangami, a wymiarem sprawiedliwości a także nowe, jeszcze bardziej bezwzględne postaci.

Trzeci sezon serialu będzie można zobaczyć od 1 września w serwisie Netflix.

Zobacz też: "Narcos": Pedro Pascal o serialu

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także