Trwa ładowanie...

Transofmersi walczą w rytmie Imagine Dragons

Share
Transofmersi walczą w rytmie Imagine Dragons
dcwz6o7

Do sieci trafiła piosenka "Battle Cry", którą zespół Imagine Dragons nagrał na potrzeby filmu "Transformers: Wiek zagłady" ("Transformers: Age of Extinction").

Utwór będzie pojawiać się w kluczowych momentach nowej produkcji Michaela Baya. Współtwórcami są kompozytorzy Steve Jablonsky i Hans Zimmer. - Byliśmy bardzo szczęśliwi, że Dan (Reynolds), Wayne (Sermon), Ben (McKee) i Daniel (Platzman) mogli z nami pracować - komentuje reżyser. - Pamiętam, jak zachwyciły mnie piosenki "Demons" i "Radioactive", i chciałem mieć podobną energię w filmie. Stworzyli naprawdę epickie brzmienie.

Nagrania można posłuchać poniżej:

Akcja nadchodzącego obrazu rozegra się cztery lata po ataku na Chicago, który przedstawiono w trzeciej odsłonie. Tym razem fabuła skoncentruje się na grupie potężnych biznesmenów i naukowców, którzy próbują korzystać z wiedzy nabytej z poprzednich konfrontacji z Transformersami i poszerzać granice własnej kontroli, podczas gdy Ziemi zagraża kolejny najazd.

dcwz6o7

W głównej roli zobaczymy Marka Wahlberga. W filmie wystąpią także Jack Reynor, Nicola Peltz, Stanley Tucci, Kelsey Grammer, Sophia Myles i Bingbing Li. Peter Cullen przemówi głosem Optimusa Prime'a, a Frank Welker nowej postaci, Galvatrona.

Polska premiera obrazu "Transformers: Wiek zagłady" odbędzie się 27 czerwca.

Jedyny longplay rockowej formacji Imagine Dragons to "Night Visions" z września 2012 roku.

dcwz6o7

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dcwz6o7
dcwz6o7