Trwa ładowanie...

"Transformers: wiek zagłady": Moc atrakcji

Share
"Transformers: wiek zagłady": Moc atrakcji
d30pgu4

Z okazji zbliżającej się premiery megahitu Michaela Baya *"Transformers: wiek zagłady" dystrybutor filmu United International Pictures organizuje serię imprez pod hasłem "Moc atrakcji z Transformers".*

W kilku najczęściej odwiedzanych centrach handlowych w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu odbędą się całodzienne imprezy pełne niezwykłych atrakcji. Każdy będzie mógł stać się Optimusem Primem albo Bumblebee w pierwszej w Polsce filmowej zabawie w tzw. Rozszerzoną Rzeczywistość Transformers. Tego jeszcze w naszym kraju nie było! Uczestnik przeobrazi się na olbrzymim ekranie w wybranego transformera i będzie walczył jak bohater filmowej serii. Pod każdą galerię handlową podjedzie gigantyczny multimedialny truck, do którego będzie można wejść i poznać nowe zabawki z serii Hasbro Transformers oraz zagrać w grę na PlayStation, a także obejrzeć zwiastuny najnowszego filmu.

Strefa dla dzieci zaprasza do zabawy z Hasbro i Carrera, która zbuduje platformę z samochodowym torem wyścigowym. W każdej strefie będzie też małe kino z animowaną serią Transformers. Przed centrum handlowym stanie sześciometrowy Optimus Prime, przed którym każdy będzie mógł sobie zrobić zdjęcie. Zapraszamy do zabawy i do kina na „Transformers: wiek zagłady”!

Plan imprez:
31 maja od godz. 10:00 do 19:00 BONARKA CITY CENTER, UL. KAMIEŃSKIEGO 11, KRAKÓW
1 czerwca od godz. 9:00 do 20:00 GALERIA MALTA, UL.MALTAŃSKA 1, POZNAŃ
7 czerwca od godz. 9:00 do 21:00 MAGNOLIA PARK, UL. LEGNICKA 58 , WROCŁAW
14-15 czerwca od godz. 10:00 do 20:00 BLUE CITY, AL. JEROZOLIMSKIE 179 , WARSZAWA

d30pgu4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d30pgu4
d30pgu4