Trwa ładowanie...

Tori Spelling dowodzi, że kobiety w ciąży wcale nie pięknieją?

Tori Spelling dowodzi, że kobiety w ciąży wcale nie pięknieją?Źródło: newspix.pl
d4dnkuj
d4dnkuj

* Tori Spelling nigdy nie była symbolem piękna, lecz za pomocą licznych operacji plastycznych trochę zmieniła swój wygląd - niekoniecznie na plus. Teraz spodziewa się trzeciego dziecka i niestety przeczy powszechnej opinii, że kobiety w ciąży pięknieją. Zobaczcie, jak teraz wygląda!*

Tori wybrała się niedawno na zakupy. Upał i duży brzuszek nie przeszkodziły gwieździe w buszowaniu po butikach. Jesteśmy zaskoczeni, że aktorka nadal ma siły na takie eskapady!

Trzecie dziecko Spelling przyjdzie na świat już niebawem. Czy dołączy do obsady reality-show "Tori i Dean"? Bardzo możliwe. W końcu to na sprzedaży prywatności i rodziny Tori dorobiła się majątku (kilka lat temu została wydziedziczona) i utrzymała się na fali popularności.

(fot. newspix.pl)
Źródło: (fot. newspix.pl)
(fot. newspix.pl)
Źródło: (fot. newspix.pl)

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!

Teleshow.pl na Facebooku

d4dnkuj

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d4dnkuj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4dnkuj