Trwa ładowanie...

Top Model. Zostań modelką: odcinek 8

Top Model. Zostań modelką: odcinek 8Źródło: TVN
d25riqw
d25riqw

W odcinku ósmym na miejsce Nicole pojawiła się nowa kandydatka, Magda. Dziewczyny nie były zachwycone jej przybyciem. Wieczorem czekała na nie impreza, na której miały okazję poznać ciekawych i wpływowych ludzi z branży. Niestety z programem pożegnała się Marta.

Podczas gdy dziewczyny rano jadły śniadanie do drzwi ich domu zapukała Magda, która zastąpiła Nicole. Wcześniej odpadła, bo nie poradziła sobie na treningach. Jednak została zawodniczką rezerwową. Magdę czekało ciężkie zadanie , bo nie miała żadnego doświadczenia w modelingu. Musiała się z nim zmierzyć.

Następnie Anja Rubik zaaranżowała dziewczynom profesjonalny casting. Każda uczestniczka musiała, jak najlepiej zaprezentować się przed słynną top modelką. Oli Anja zarzuciła, że nie ma osobowości, a Kasi, że jest zbyt melancholijna. Z kolei Beata dowiedziała się, że powinna bardziej pracować ciałem. Niestety modelka musiała podziękować Paulinie, która nie znała angielskiego. Podstawą jest znajomość przynajmniej jednego języka obcego, bo światowej sławy fotografowie Nowego Jorku, Mediolanu czy Paryża porozumiewają się tylko po angielsku bądź po francusku. Dużym zaskoczeniem było to, że to Magda wspólnie z Kasią zwyciężyła. To był jej prawdziwy sukces. Niestety przegrała Paulina, która dostała 20 karnych klatek. Paulina obawiała się, że nieznajomość języka przeszkodzi jej w karierze modelki. Jej marzenia mogły prysnąć jak bańka mydlana.

W dalszej części programu dziewczyny zostały zaproszone na imprezę firmową z udziałem znanych osobistości z branży. Kandydatki czekało trudne zadanie. Musiały zebrać po cztery wizytówki wskazanych osób. Poza tym z każdej strony były uważnie obserwowane. Oceniany był najmniejszy ruch, ges t czy słowo. Całej akcji przewodziła Lucyna Szymańska. Po zabawie przyszedł czas na rozmowę. Skrytykowana została Magda, która niegrzecznie zachowała się przerywając rozmowę. Marcie i Beacie udało się zebrać po trzy wizytówki, a Weronice i Paulinie po dwie. Kasia i Emilka zdały egzamin śpiewająco. Jednak nagrodę, którą były dodatkowe klatki w sesji zdjęciowej otrzymała Kasia, która zachwyciła profesjonalizmem.

O tym, która kandydatka odpadnie z programu zadecydowała kolejna sesja z biżuterią w zimowej scenerii. Najbardziej spięta była Magda, dla której zdjęcia były dużym wyzwaniem . Dzielnie walczyła ze stresem. Z kolei Ania musiał a nie tylko zaprezentować pierścionki, ale także przyciągnąć spojrzeniem. Weronika usłyszała, że nie czuje swojego ciała, a Ola, że wygląda za blado. Kasia prezentowała się bardzo seksownie, a Paulina była pełna ekspresji.

d25riqw

Wieczorem dziewczyny typowały, która z nich opuści program. Nie podobała im się sztuczność Kasi. Następnego dnia wiele kandydatek usłyszało od jury dużo krytycznych uwag. Kasi a nie wykorzystała w swoim portfolio dodatkowych klatek, a Magdy zdjęcie było nudne. Co do Marty jurorzy mieli podzielone zdanie . Marcin Tyszka twierdził, że jest dobra, a Dawid Woliński, że nie przyciąga. Tym razem nie sprawdziła się Ania, która miała złą stylizację. Możliwe, że jeszcze nie spotkała fotografa, który potrafiłby dostrzec ukryte w niej piękno. Najlepsze okazało się zdjęcie Oli, która wszystkich zachwyciła magnetycznym wzrokiem i ładną pracą dłoni. Drugie miejsce zajęła przerażona Paulina, a trzecie przypadło docenionej Emilii. Niespodzianką było to, że nowa Magda zajęła dość wysokie czwarte miejsce. Niestety jurorzy jednogłośnie uznali, że program powinna opuścić Marta.

d25riqw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d25riqw