Trwa ładowanie...

Top Model. Zostań modelką: odcinek 7

Top Model. Zostań modelką: odcinek 7Źródło: TVN
d2ajprg
d2ajprg

W odcinku siódmym zostało dziesięć kandydatek. Jednak tylko osiem kontynuowało dalszą rywalizację. Podczas sesji fotograficznej nastąpiło odwrócenie ról. Dziewczyny musiały wystąpić w roli mężczyzn. Nie każda potrafiła poczuć się 100% facetem! Tym razem program opuściły dwie uczestniczki: Nicole i Pamela.

Po wieczorze pełnym wrażeniem kandydatki wróciły do domu. Kasia nie kryła swojej radości, a Weronika smutku, która już tęskniła za Pauliną.

Rano dziewczyny przywitał Dawid Woliński, który dokonał prawdziwej rewolucji w ich szafach. Okazało się, że najlepsze wyczucie stylu miała Kasia i Paulina. Niestety ubrania Beaty nie były gustowne. Została skrytykowana, a jej cała szafa wylądowała na parterze domu.

Następnie przyszedł czas na sprawdzenie tego, co dziewczyny zapamiętały z lekcji stylu. Czekało je 90-minutowe zadanie. Kandydatki dostały paczki i musiały przerobić znajdujące się w nich ubrania . Ni e był o to łatwe zadanie. Bo jak z namiotu, garnituru czy kombinezonu wyczarować sukienkę? W tym wszystkim pomagał im Szymon Majewski. Pamela pomimo wykonania ładnej sukienki została zdyskwalifikowana, bo nie zużyła całej zawartości paczki. W te j konkurencji została wyróżniona Ania, która zastosowała okulary zamiast brożki. Jednak wygrał czarny strój Emilki. Zarówno Ania, jak i Emilka w nagrodę dostały piękne sukienki zaprojektowane przez Dawida Wolińskiego, . Pozostałe dziewczyny nie kryły swojej zazdrości.

d2ajprg

Tradycyjnie sesja fotograficzna nie odbyła się bez niespodzianek. Partnerami kandydatek byli mężczyźni przebrani za kobiety. Nastąpiło odwrócenie ról. Modelki musiały wcielić się w rolę facetów. Pamela i Weronika zaniemówiły z wrażenia. I tak kolejno Weronika została poddana stylizacji na biznesmana, Nicole na punka, Paulina na rapera, Emilka na hippisa. Pamela, która była Johnem Lenonem stwierdziła, że przeszkadzały jej wąsy. Największe kłopoty sesja sprawiła Kasi, która była Harrym Potterem. Ta delikatna i krucha dziewczyna nie mogła odnaleźć się w roli prawdziwego mężczyzny. Za najlepiej wykonane zadanie Michał Piróg zabrał Paulinę Papierską na zakupy Dziewczyna przez 15 minut w sklepie Reserved wydała aż 4 tysiące złotych!

Podczas gdy inne dziewczyny były fotografowane Nicole znajdowała się w szpitalu. Niestety odnowiła się jej kontuzja z kolanem. Podjęła ciężko decyzję i z rezygnowała z programu. Uznała, że zdrowie jest najważniejsze.

W ostatniej części programu zapadł werdykt. W jury zasiadł Szymon Majewski., który jak prawdziwy mężczyzna bronił krytykowane dziewczyny. Najbardziej spodobała mu się Emilka. Niestety tym razem nie u dało się Weronice, Pameli, Kasi i Oli, której zdaniem Marcina Tyszki brakowało energii. Pochwalona została Paulina. To było jej pierwsze zdjęcie, na którym pokazała, że potrafi doskonale bawić się modą. Najlepiej zaprezentowała się Ania. Marcin stwierdził, że zagrała swoją rolę w 200%. Została uznana za królową. Drugie miejsce zajęła Emilka , a trzecie Paulina. Tym razem nie sprawdziła się Pamela, która została nominowana już po raz trzeci. Dziewczyna przyznała, że dużym wsparciem była dla niej Joanna i że nie żałuje żadnej chwili
spędzone j w programie.

d2ajprg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ajprg