Trwa ładowanie...

Top Model. Zostań modelką: odcinek 6

Top Model. Zostań modelką: odcinek 6Źródło: TVN
d2sjpkq
d2sjpkq

W odcinku szóstym na kandydatki czekała najtrudniejsza sesja fotograficzna, która odbyła się nago. Dziewczyny musiały przede wszystkim przełamać swój wstyd. Nie wszystkie sobie z tym poradziły. W programie gościnnie wystąpił Wojciech Wojtczak. Jury zadecydowało, że z programu odpadnie Paulina Pszech.

Początek dnia był bardzo aktywny. Już o szóstej rano dziewczyny przywitał Michał Piróg, który zabrał je na lekcje ruchu. Uczestniczki ćwiczyły akrobatykę, a także walczyły ze sobą. Nagrodą w tej rundzie było dostanie 20 dodatkowych klatek na zdjęcia w sesji fotograficznej. Najlepsza okazała się Nicole i to ona wytypowała, jej zdaniem najsłabszą, czyli Weronikę, która z kolei utraciła 20 klatek. Kolejnym zadaniem był laserowy tor przeszkód. Tutaj kandydatki również musiały wykazać się dużą sprawnością. Zwyciężyła Marta, która profesjonalnie pokonała przeszkody i w nagrodę dostała piękną biżuterię firmy „Apart”. Jednak nie poradziła sobie Emilka. Nie dość, że jej nie wychodziło, to jeszcze nie chciała powtarzać i popisywała się. Niestety zabrano jej 20 klatek.

Następnie przyszedł czas na najgorsze, nagą sesję. Wojtek Wojtczak, fotograf oczekiwał od kandydatek naturalności. Celem było nauczenie świadomości swojego ciała. Dziewczyny musiały wyeksponować swoją nagość za pomocą jednego przedmiotu, które sobie wybrały. Kasi udało się zdobyć szalik. Cieszyła się , bo dzięki niemu mogła zasłonić się. Niestety jej radość była przedwczesna, bo wiatr i tak odsłaniał to, co pragnęła ukryć. Dla Pameli, która została tylko z bransoletką, to była najtrudniejsza sesja. Dziewczyna źle czuła się nago i nie potrafiła tego ukryć. Jednak dzielnie wspierała ją Joanna Krupa. Uwagę wszystkich zwróciła Beata, która przystąpiła do sesji zdjęciowej jak prawdziwy zawodowiec, bez żadnych kompleksów. Na pochwałę zasługiwała też Nicole, której udało się przełamać swój wstyd. Paulina Papierska pokazała charakter, a Ania niepotrzebnie wstydziła się , bo ładnie wyglądała tylko z torebką w ręku. Ku zdziwieniu uczestników emocji
nie wytrzymała Marta, tancerka go go.

W finale dziewczyny, które zrobiły największe postępy zostały nagrodzone kwiatami. Piękny bukiet słoneczników otrzymała Ania i Kasia. Karolina Korwin-Piotrowskaskrytykowała Emilkę. Jej zdaniem dziewczyna traktuje program jak wakacje. Jury jednogłośnie uznało, że Kasi zdjęcie jest najlepsze. Wyróżniona została także Ania i Ola. Po raz drugi zagrożona była Pamela. Jednak tym razem z programem pożegnała się Paulina Pszech. Joanna Krupa. zachęciła Pamelę do większe j pracy nad sobą. Jej zdaniem jest piękną dziewczyną i powinna to wykorzystać.

d2sjpkq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2sjpkq