Trwa ładowanie...

Top Model. Zostań modelką:odcinek 13

Share
Top Model. Zostań modelką:odcinek 13
Źródło: TVN
d1xtkgo

Nadszedł upragniony finał. Po raz pierwszy jurorzy nie mieli głosu. To widzowie decydowali, która z kandydatek zasługuje na tytuł „Top Model”. Do walki stanęły Ania, Ola i Paulina, które zostały wybrane spośród tysięcy kandydatek Były prawdziwe emocje i łzy wzruszenia. Ostatecznie pierwszą polską Top Model została Paulina.

W trzynastym odcinku na wybiegu kolejno zaprezentowały się wszystkie uczestniczki programu „Top Model. Zostań Modelką”. Wielki finał prowadziła Joanna Krupa, Bartosz Węglarczyk, a gościnie wystąpiła Anja Rubik. Prawie przez cały czas telewidzowie poprzez wysyłanie smsów głosowali na swoje faworytki. Nagrodą był kontrakt z marką „MaxFactor”, trzyletni kontrakt z mediolańską agencją „Next Models” o wartości 200 tysięcy dolarów, a także zdjęcie na okładce „Glamour”.

Na początku dziewczyny zaprezentowały się w strojach z kolekcji Fendi. Zarówno cicha i spokojna Ania, jak i Paulina, która z szarej myszki przeobraziła się w żyletę, a także rozważna i romantyczna Ola wyglądały cudownie. Były piękne, seksowne i mądre. Na oczach widzów przeszły wielką metamorfozę i nabrały pewności siebie. Zmieniły się nie do poznania pod względem fizycznym i psychicznym.

d1xtkgo

W dalszej części programu przyszła kolej na ocenę pierwszego zadania, którym była reklama podkładu marki „MaxFactor” Marcin Tyszka oznajmił, że jest dumny z Ani, o którą walczył od początku programu. Dziewczyna sprawdziła się i nie zawiodła go. Anja Rubik. pochwaliła Paulinę. Jej zdaniem jest piękną kobietą, która miała szansę zostać Top Model, ale musiała w to uwierzyć. Natomiast Ola spodobała się Dawidowi Wolińskiemu.

Następnie Michał Piróg przygotował kandydatkom specjalne zadanie. Dziewczyny w ciągu trzech minut i trzydziestu sekund musiały dwukrotnie zaprezentować się na wybiegu. Przygotował też nagrodę (szampana), którą oczywiście sprytne modelki otrzymały. Doskonale poradziły sobie z nerwami. Zaś choreograf sprawdził się w roli komentatora. Z jego ust padały następujące słowa: „Ania i … ten błysk w oku, Paulina …cały czas promienieje, uśmiecha się wewnętrznie, a Ola … wyluzowana.”

Potem przyszedł czas na ocenę najtrudniejszej sesji, jaka pojawiła się w tej edycji programu, podwodnej. Jednak nie mogło być łatwo, bo zostały już tylko najlepsze modelki. Dziewczyny zaprezentowały się w pięknych, długich wieczorowych sukniach z kolekcji Wojtkiewicza. Wyglądały prześlicznie! Barwy stroju doskonale podkreślały ich delikatną urodę. Zostały ocenione pozytywnie przez wszystkich jurorów. Przez cały czas na widowni dzielnie wspierała kandydatki rodzina. Gorąco kibicowała i trzymała kciuki. Najbliżsi nie ukrywali, że są bardzo dumni z dziewczyn.

Następnie jurorzy sprawdzili, jak dziewczyny poradziły sobie w reklamie pasty do zębów blend-a-med. Tak naprawdę radosne zadanie okazało się problemem, bo trudno jest śmiać się na zawołanie tak, aby nie wyglądać sztucznie. . Anja Rubik uznała, że Ania jest modelką, która doskonale nadaje się na wybiegi. się Dawida Wolińskiego zachwycił zmysłowy uśmiech Pauliny, a Joanna Krupa, przyznała, że zdjęcie Oli jest super. Powoli zbliżał się koniec pierwszej części programu, a wraz nim pożegnanie się z jedną uczestniczką. Pozostałe dziewczyny typowały, która powinna zostać Top Model. Matra kibicowała Oli, a Pamela za wszystkie trzy trzymała kciuki. Po zakończeniu głosowania okazało się, że najwięcej smsów otrzymała Ola. Przed ujawnieniem ostatniego zdjęcia prowadząca zapytała kandydatki o najpiękniejszy moment
w programie. Dla Ani było to udany pokaz w Mediolanie, który stał się odzwierciedleniem jej marzeń. Paulina miło wspominała dzień, w którym poznała wszystkie dziewczyny . Jednak najpiękniejsze było to, że zmieniła się i otworzyła. Niestety Ania nie przeszła do dalszej części finału.

d1xtkgo

Emocje były coraz większe. Po raz drugi zaprezentowały się wszystkie dziewczyny. Jednak tym razem w ekstrawaganckich strojach z kolekcji Paprocki&Brzozowski. Pozostały już tylko ostanie opinie jury. Marcin Tyszka był zakochany w Oli i Paulinie, dlatego nie potrafił obiektywnie zadecydować. W między czasie ogłoszono wyniki internetowej sondy. Marta wygrała konkurs na najpiękniejszy uśmiech (nagrodą była sukienka), a Paulina na najpiękniejsze nogi (nagrodą był wyjazd na zakupy do Mediolanu) i na najpiękniejsze włosy (nagrodą była półroczna stylizacja włosów). Również widzowie docenili wdzięk i atuty Pauliny, która ostatecznie została pierwszą polską Top Model. Radości nie było końca.

d1xtkgo

Podziel się opinią

Share
d1xtkgo
d1xtkgo