Trwa ładowanie...

"Top Model": Wojewódzki skrytykował Bałon, a ona nie pozostała mu dłużna!

"Top Model": Wojewódzki skrytykował Bałon, a ona nie pozostała mu dłużna!Źródło: ons.pl
d1c9rkl
d1c9rkl

Karierę Ani Bałon śledzą nie tylko wszystkie media zajmujące się show biznesem i fani programu "Top model", ale również osoby, które wydawałyby się z modelingiem nie mają nic wspólnego. Do grona krytycznych komentatorów dołączył Kuba Wojewódzki, który uszczypliwym komentarzem wywołał reakcję samej zainteresowanej.

Annę Bałon, która od września będzie miała swój program o odchudzaniu w "Dzień dobry TVN", zasypuje coraz większa lawina krytyki. Jej nagłe przybranie na wadze dla wielu osób stało się tematem do uszczypliwości.W tygodniku "Polityka" Kuba Wojewódzki przelał na papier to, co myśli o "zawrotnej" karierze finalistki 2. edycji "Top model".

- Po niesamowitym sukcesie w programie "Top model" oraz brawurowym sukcesie w prowadzeniu tego programu supermodelka Anna Bałon znowu wraca do mediów. Jej podstawowym sukcesem była chęć odniesienia sukcesu i wreszcie się udało. Anna będzie odchudzać się wraz z widzami programu "Dzień dobry TVN". Podzieli się z nami tym, co ma najcenniejszego. Wagą - wyśmiał ją shwoman.

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Bałon. Dotknięta atakiem kolegi z TVN-u od razu zareagowała.

d1c9rkl

- W nawiązaniu do komentarza Pana Kuby Wojewódzkiego, który ukazał się w tygodniku "Polityka", oraz w odniesieniu do pojawiających się cytatów w innych mediach, uprzejmie proszę wszystkie zainteresowane tym redakcje o zaniechanie prób stworzenia sztucznego konfliktu medialnego między nami. Bardzo cenię sobie dorobek Pana Wojewódzkiego i uważam, że jest naturalnym liderem opinii, któremu można wybaczyć drobną uszczypliwość. W związku z tym wszelka polemika z mojej strony jest bezzasadna, gdyż - jak sam słusznie zauważył - celem moich zmagań na antenie TVN będzie właśnie utrata wagi. W dzisiejszych czasach tak wiele mówi się o rosnącym problemie otyłości, dlatego cieszę się, że mogę aktywnie brać udział w promocji zdrowego stylu życia. Mam nadzieję, że Pan Kuba Wojewódzki również przyczyni się do
popularyzacji takich idei. Jest to mój jedyny komentarz w tej sprawie. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam wszystkich do śledzenia moich poczynań na antenie TVN! - napisała w oficjalnym oświadczeniu na swoim Facebooku.

Czy to już koniec walki na słowa? A może kwestią czasu jest, gdy Kuba znów wyszydzi kolejne poczynania byłej modelki?

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. ons.pl)
Źródło: (fot. ons.pl)
d1c9rkl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1c9rkl