Trwa ładowanie...

"Top Model": Ślub Krupy zagrożony, bo...

"Top Model": Ślub Krupy zagrożony, bo...Źródło: newspix.pl
d13ty8o

[

]( http://www.fakt.pl )
Ciągle coś im przeszkadza. Są narzeczeństwem już od dwóch i pół roku, ale Joanna Krupa (33 l.) i jej amerykański partner Romain Zago do tej pory nie stanęli przed ołtarzem. Wygląda na to, że planowany na czerwiec ślub pary jest poważnie zagrożony!

d13ty8o

W święta Bożego Narodzenia miała zapaść ostateczna decyzja, gdzie ma się odbyć ceremonia i jak dużym będzie wydarzeniem. Modelka i jej narzeczony obiecali sobie, że jeśli nie dojdą do porozumienia podczas świątecznego wyjazdu do kurortu Aspen, to postarają się to zrobić do końca stycznia. Czas nagli, bo Joanna chce zostać żoną Romaina już w czerwcu.

Tymczasem, jak dowiedział się Fakt, Krupa nie podjęła jeszcze żadnej decyzji! Wciąż nie wiadomo zatem, czy ceremonia odbędzie się w USA i będzie huczna, tak jak chce biznesmen, czy też zakochani wezmą ślub w kameralnych warunkach we Włoszech, czego z kolei pragnie Joanna. – Joasia boi się, że nie uda im się wyrobić ze wszystkim na czas, i że jej ślub będzie musiał zostać przesunięty – zdradza nasz informator. Oby tylko do ceremonii w ogóle kiedykolwiek doszło!

(fot. newspix.pl)
Źródło: (fot. newspix.pl)
(fot. newspix.pl)
Źródło: (fot. newspix.pl)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Tak całuje Ula w "M jak miłość"

d13ty8o

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d13ty8o
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d13ty8o