Trwa ładowanie...

Top Model (Sezon 7, odcinek 1) – relacja

Za nami pierwszy odcinek siódmego sezonu Top Model. Przeczytaj relację z castingów z pięciu miast Polski.

Top Model (Sezon 7, odcinek 1) – relacjaŹródło: East News
d1geloq
d1geloq

W pierwszym odcinku nowego sezonu Top Model zobaczyliśmy relacje z castingów. Odbyły się one w takich miastach jak Warszawa, Katowice, Gdańsk, Kraków oraz Poznań. W składzie jurorskim zasiedli Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński, wspierani przez Michała Piróga.

Od siatkówki do modelingu.

Pierwszą przedstawioną osobą, która chciała spróbować swoich sił w nowym sezonie Top Model była 22-letnia Katarzyna Sklarczyk z Bukowna, studentka architektury wnętrz. Dziewczyna całe życie poświęciła siatkówce, jednak z powodu urazu kręgosłupa musiała zrezygnować ze swojej największej pasji. Dzięki sugestiom siostry postanowiła spróbować swoich szans w modelingu. Ogromna chęć pracy nad sobą i otwartość na poddanie się dalszym metamorfozom od razu pozwoliła jej zdobyć sympatię Sokołowskiej, w tym pierwsze „tak!”. Niestety męską cześć jury była sceptycznie nastawiona. Na jej szczęście druga z oceniających kobiet, Joanna Krupa, pokazała duży entuzjazm i to jej decydujący głos pozwolił na dalszy awans młodej dziewczyny.

Kasia - uczestniczka programu Facebook.com
Kasia - uczestniczka programu Źródło: Facebook.com

Nigdy nie jest za późno.

Kolejnym kandydatem okazał się mężczyzna i to z zupełnie innej kategorii wiekowej niż poprzedniczka. 64-letni Jurek Paczyński z Bielska-Białej pomimo bardziej zaawansowanego wieku zaimponował Michałowi Pirógowi swoją sylwetką. Sekretem okazały się być regularne ćwiczenia na drążku. Jurorów z kolei urzekł swoją odwagą, hartem ducha i byciem inspiracją dla młodszych pokoleń. Niestety te atrybuty nie wystarczyły by przejść do kolejnego etapu.

Jurek - uczestnik programu Facebook.com
Jurek - uczestnik programu Źródło: Facebook.com

Prosto z Londynu

20-letnia Magda przyjechała na casting prosto z Londynu, gdzie pracuje jako barmanka i studiuje kryminologie psychologiczną. Twierdzi, że interesuje ją psychologiczny aspekt działania seryjnych morderców, ponieważ „lubi rozwiązywać takie łamigłówki”. W dzieciństwie trudno jej było dostosować się życia w nowym kraju. Kandydatce bardzo szybko zaproponowano sesję zdjęciową, gdzie Tyszkę urzekła fotogenicznością, a Krupę figurą oraz luzem przed obiektywem. Cztery raz „tak”!

Magda - uczestniczka programu Facebook.com
Magda - uczestniczka programu Źródło: Facebook.com

Otwartość na mniejszości etniczne i … wzrost.

Wśród katowickich uczestników poznajemy Mustafe – obywatela Libanu, który przyjechał na Śląsk studiować medycynę. Miał czarującą osobowość i uśmiech, ale niestety – według jurorów - zbyt niski wzrost. Jednak jak stwierdziła Joanna Krupa, w tym sezonie jury chce być bardziej otwarci i nie pozwolili by jeden mankament zaprzepaścił szanse młodego Libańczyka.

Mustafa - uczestnik programu Facebook.com
Mustafa - uczestnik programu Źródło: Facebook.com

Faworytka Piróga

19-letnia Oliwia Zasada z Czeladzi już na starcie zaimponowała Michałowi Pirógowi ogromną dojrzałością jak na swój wiek oraz siłą i determinacją. Komitet oceniający bardzo szybko docenił urodę uczestniczki, jednak dziewczynę zjadł stres i zdążyła popłakać się na samym początku występu. Zyskała pozytywną ocenę jury, ale największym zwolennikiem kandydatki okazał się sam Piróg, który określił ją najfajniejszą dziewczyną jaka kiedykolwiek przyszła do programu.

Oliwia - uczestniczka programu Facebook.com
Oliwia - uczestniczka programu Źródło: Facebook.com

Powrót do przeszłości

W stolicy Wielkopolski wzięto nas na sentymenty. Po siedmiu latach otrzymaliśmy powrót 26-letniej Pauliny Lerch znanej z pierwszej edycji Top Model. Wcześniej zasłynęła głównie wywróceniem się na scenie, gdy Joanna Krupa poprosiła ją o zapozowanie jako „delfin, co pływa w oceanie”. Wtedy zdecydowała się zostać „orką”. Tym razem wróciła szczuplejsza o 20 kilogramów. Powodem jej pojawienia się nie była jednak chęć przejścia do kolejnego etapu, a zainspirowanie innych do zmiany swojego życia.

Paulina - uczestniczka programu Facebook.com
Paulina - uczestniczka programu Źródło: Facebook.com

Za grzeczny na rock’n’rollowca?

Następnie poznaliśmy 20-letniego perkusistę Huberta z Rzeszowa. Do programu trafił za namową mamy, która swego czasu prowadziła własną agencję modelek. Nawiązując do jego pasji związanych z muzyką, jurorzy poprosili go by pokazał bardziej rockowe alter ego. Nie tylko został przebrany w bardziej adekwatny strój, ale również przy okazji przedstawił próbkę swoich umiejętności gry na bębnach.

Hubert - uczestnik programu Facebook.com
Hubert - uczestnik programu Źródło: Facebook.com

Wznieść się ponad chorobę

#

Kolejną uczestniczką była 26-letnia Ania, mieszkanka Krakowa. Już na pierwszy rzut oka widać u niej pasję do modelingu. Niestety kariera w branży musiała zostać gwałtownie przerwana ze względu na chorobę. Jak się okazało był to nowotwór złośliwy mózgu. Z tego powodu musiała przejść pięć operacji. Cała czwórka jurorów była zachwycona urodą Ani - porównując ją do młodej Cindy Crawford - i żadne ślady pooperacyjne wzdłuż szyi nie przeszkodziły jej przejść dalej.

Ania - uczestniczka programu Facebook.com
Ania - uczestniczka programu Źródło: Facebook.com
d1geloq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1geloq