Trwa ładowanie...

"Top model": Małgorzata Bela kolejnym krytykiem programu

Share
"Top model": Małgorzata Bela kolejnym krytykiem programu
Źródło: mwmedia
d39hsjx

Małgorzata Bela dołączyła do krytyków programu ”Top model”. W jednym z wywiadów prasowych polska top modelka wyznała, że jej zdaniem program miesza nastolatkom w głowie i przynosi więcej szkody niż pożytku.

”Top model” ma w ostatnim czasie niewątpliwie złą prasę. Reality show dla dziewczyn marzących o karierze modelek jest nieustannie krytykowane ze wszystkich możliwych stron, a co najbardziej bolesne, również ze strony środowiska mody. Swoją dezaprobatę w ostatnim czasie wyraziła współpracująca do niedawna z show Anja Rubik i związana z przez jakiś czas z modelingiem, aktorka Julia Pietrucha.

Głos w tej sprawie zabrała również światowej sławy modelka Małgorzata Bela, która podobnie jak inne koleżanki po fachu nie wystawiła programowi dobrej oceny:
- Naprawdę cieszę się, że mam syna, a nie córkę. Tego typu programy rzadko mają związek z rzeczywistością, tylko mieszają w głowach nastolatkom. Nie popieram ich - powiedziała dziennikarzowi "Gazety krakowskiej" modelka.

(fot. mwmedia)
Źródło: (fot. mwmedia)
(fot. mwmedia)
Źródło: (fot. mwmedia)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d39hsjx

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d39hsjx

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d39hsjx
d39hsjx