Trwa ładowanie...

Top Model: Jacyków zbulwersowany zachowaniem uczestniczek programu

Share
Top Model: Jacyków zbulwersowany zachowaniem uczestniczek programuŹródło: TVN
d49xvp9

[

]( http://www.fakt.pl )
Brak wychowania, okropne maniery, żadnej ogłady. Tomasz Jacyków (43 l.) jest załamany poziomem uczestniczek programu "Top Model", z którymi wystąpił w jednym z odcinków. Stylista nie kryje swojego zbulwersowania.

d49xvp9

Uczestniczki show, które ma wyłonić gwiazdę wybiegów, w każdym tygodniu mają do wykonania pewne zadanie. Tym razem kandydatki na top-modelkę musiały na jednym z bankietów zapoznać się z celebrytami, między innymi z Jacykowem. Jak im poszło? – Dziewczyny w programie były zdenerwowane, narażone na stres, ale jeżeli ktoś jest nauczony pewnych zachowań od dziecka, to nie powinien popełniać takich błędów.

Jacyków największe zastrzeżenia ma do zachowania Olgi (fot. TVN)

Dziewczyny zaczepiały mnie niefajnie. Niektórym brakowało kultury i wychowania. Nawet się nie przedstawiły – mówi Faktowi zszokowany stylista. – Jeżeli podchodzi do mnie dziewczyna na imprezie i pyta mnie, jak wygląda, bo ona jest przygotowana na krytykę, to nie ma się co dziwić, że byłem załamany – dodaje.

Na szczęście wśród nieokrzesanych uczestniczek znalazły się też dziewczyny, które potrafiły się zachować i zainteresować swoją osobą stylistę. – Jedna na przykład zapytała mnie o okulary i tak zaczęliśmy rozmawiać – mówi Jacyków.

d49xvp9

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Zobacz zdjęcia!

Zobacz także:

Kulesza blondynką

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d49xvp9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d49xvp9