Trwa ładowanie...

Top Model: Finał programu poprowadzi Olivier Janiak

Top Model: Finał programu poprowadzi Olivier JaniakŹródło: AKPA
d9avafv
d9avafv

Wielki finał 2. edycji "Top Model. Zostań modelką" już 7 grudnia. Ostatni odcinek - nadawany na żywo - wspólnie z Joanną Krupą poprowadzi najprzystojniejszy prowadzący TVN - Olivier Janiak.

Powierzenie roli gospodarzy programu Krupie i Janiakowi jest już oficjalną wiadomością. Wygląda wiec na to, że producenci programu wyciągnęli wnioski z ubiegłorocznej porażki jaką był wybór Bartosza Węglarczyka na współgospodarza finału.

Duet Węglarczyk i Krupa był nieziemskim połączeniem i to niestety w negatywnym znaczeniu. Większości widzom nie przyszło nawet przez myśl żeby do takiego programu zaprosić, skądinąd zabawnego i pogodnego dziennikarza, który jednak z branżą mody niewiele ma wspólnego. W efekcie finał pierwszej edycji "Top Model. Zostań modelką" był chyba największą, telewizyjną porażką Węglarczyka.

Internauci skarżyli się na niechlujny wygląd Węglarczyka i dziwili się temu nadzwyczaj kontrastowemu zestawieniu.

d9avafv

Tegoroczny wybór producentów programu wydaje się być bardziej trafny. Olivier Janiak, który w przeszłości sam z powodzeniem zajmował się modelingiem, od dawna jest związany ze światem show-biznesu. Aktualnie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych twarzy TVN-u oraz autorem programu "Co za tydzień".

Najbliższy finał programu "Top Model. Zostań modelką"zapowiada się więc lepiej od poprzedniego. Piękne wrażenia artystyczne widzowie mają zapewnione!

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!

Teleshow.pl na Facebooku

d9avafv

[

Orgie w "Tańcu z gwiazdami"! ]( http://teleshow.pl/gid,13872521,img,13872604,kat,1024839,title,Orgie-w-Tancu-z-gwiazdami,galeria.html )
[

Janice Dickinson: Od seksbomby do karykatury kobiety! ]( http://teleshow.pl/gid,13859909,img,13859968,kat,1024839,title,Janice-Dickinson-Od-seksbomby-do-karykatury-kobiety,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d9avafv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d9avafv