Talent ShowTop Model: Co z tą Mielcarz?

Top Model: Co z tą Mielcarz?

Top Model: Co z tą Mielcarz?
Źródło zdjęć: © AKPA

01.06.2011 13:08, aktual.: 25.11.2013 12:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ostatnio media obiegła wiadomość, jakoby Magda Mielcarz, opiekunka uczestniczek znana z programu "Top Model. Zostań modelką", zniknęła z mediów. Podobno producenci programu mieli nie lada problem ze skontaktowaniem się ze śliczną gwiazdą. Jaka jest prawda?

Według informatorów, którzy rozmawiali z magazynem "Takie jest życie", Magdalena Mielcarz, było podobno najmniej lubianą osobą z produkcji programu. Ich zdaniem zadzierała nosa, nie umiała znaleźć kontaktu z uczestniczkami i miała gwiazdorskie wymagania.

Co więcej, gwiazda miała zaszyć się w swoim domu w Ameryce i zerwać wszelkie kontakty z producentami "Top Model". Powyższe fakty podobno przekreśliły jej udział w drugiej edycji show.

Prawdopodobnie doniesienia te można włożyć między bajki, bo Magda Mielcarzwcale nie opuściła Polski (przynajmniej nie tak, jak sugeruje magazyn). Co więcej, pojawiła się ostatnio na dwóch dużych imprezach branżowych: rozdaniu nagród Eska Music Awards oraz na pokazie mody Łukasza Jemioła.

Wątpliwy też wydaje się fakt, że usunięto ją z obsady "Top Model", bo na zdjęciach pozowała z Michałem Pirógiem, który w programie pełni tę samą funkcję, co ona.

Zaryzykujemy więc stwierdzenie, że kariera Magdy Mielcarz ma się wyśmienicie, a jej pozycja w programie i polskim show biznesie nie jest zagrożona! Zresztą sami oceńcie!

fot. AKPA

fot. AKPA

fot. AKPA

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także