Trwa ładowanie...
d3caeor

"TOP Chef": Magda Perszke zrezygnowała z programu

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"TOP Chef": Magda Perszke zrezygnowała z programu
(polsat)
d3caeor

Emocje sięgnęły zenitu już po pierwszej konkurencji. Pięciu uczestników, w tym Magdalena Perszke, oblało egzamin z technik przygotowania potraw w zestawieniu z owocami morza.
- Pestki dyni były nieobrane i sos holenderski - mało charakterny. - To strasznie jest nieprzyjemne - ciągle tylko opieprzać i opieprzać. Risotto naprawdę było nie do wydania gościowi! Próbuj to, co dajesz! - Krewetki i ryba na talerzu - twarde jak kamień, ale przede wszystkim - gorzkie! Zostawiasz tam brzuszek! Jak ty możesz serwować takie danie? - Technika się kompletnie nie udała. Nie było w ogóle pomysłu na talerzu! Jakiś totalny bałagan! Tak wyglądały komentarze jurorów. A krytyka dania Magdy Perszke była miażdżąca: - Tuńczyk wyglądał trupio na talerzu! Tak się go nie przygotowuje! Smakował jak styropian! Zrezygnowana Magda dodała: - Dobry styropian wyszedł mi - można ocieplać budynki...

Gdy grupa kucharzy stanęła przed jury, Wojciech Modest Amaro powiedział: - Gdyby to ode mnie zależało, cała grupa wylądowałaby w dogrywce, bo oblaliście ten egzamin! Następnie zapytał:

- Może ktoś jest totalnie już zużyty, czuje, że nie da rady, że kończą mu się pomysły, że blokują mu się komórki, że oduczył się gotować? Może chce złożyć broń, poddać się - spakować noże i opuścić program?

d3caeor

Wśród uczestników zapanowała konsternacja. Jednak po chwili Magda Perszke podniosła rękę i zdecydowanym "tak" zrezygnowała z dalszego udziału w programie!

- O kurde! Aż słów brak! - Wolałbym, żeby została, żeby walczyła z nami dalej! - Lać u d*pę! To jest niemożliwe! - Ona tego będzie żałowała! - To jest głupia decyzja - nie powinna tak robić! Decyzji nie podejmuje się pod wpływem emocji, a jak stoisz przed jury, to są zaj*biste emocje w tobie! - Ona nie radzi sobie z ciśnieniem, jakie tu jest, a jest wysokie ciśnienie. - Odpuściła temat..Tak wyglądały komentarze kucharzy, którzy nie mogli uwierzyć w decyzję Magdy.

- To, co tutaj się dzieje, to jest hardcore - mówiła Magda ze łzami w oczach. - Bardzo dużo się nauczyłam. Te notatki, które zabieram: i w głowie, i w sercu są bezcenne! Na koniec dodała: - Bardziej uwierzyć w siebie i iść do przodu - to jest najważniejsza lekcja dla mnie!

Po nieoczekiwanym odejściu z programu Magdy Perszke na polu bitwy zostało 9 kucharzy, z których aż 5 trafiło do dogrywki. W finałowym starciu piątego odcinka zmierzyli się: Adrian Feliks, Szymon Sierant, Adam Kowalewski, Sebastina Olma i Przemysław Błaszczyk. Do końca trudno było przewidzieć werdykt jury! Słowa: - spakujesz noże - szef Amaro skierował do Adriana, ale zaraz dodał: - spakujesz noże Szymona. Po bardzo emocjonującej dogrywce z programu odpadł Szymon Sierant.

d3caeor

Słynne "Spakuj noże i wyjedź!" Pack your knives and go!) już po raz drugi w Polsce! W każdą środę o godz. 20.35 - tylko w Telewizji POLSAT!

 (fot. polsat)
((fot. polsat))
d3caeor

Podziel się opinią

Share
d3caeor
d3caeor