Trwa ładowanie...

Tomasz Lis: Został naczelnym "Newsweeka"!

Share
Tomasz Lis: Został naczelnym "Newsweeka"!
Źródło: mwmedia.pl
d15xh6z

Niekończący się przemarsz *Tomasza Lisa przez polskie media trwa. Po niedawnym, głośnym zwolnieniu dziennikarza z tygodnika "Wprost", znany publicysta już znalazł nową posadę, a mianowicie redaktora naczelnego magazynu "Newsweek". Najwidoczniej prowadzący "Tomasz Lis na żywo" jest jak kot - zawsze spada na cztery łapy i żadne kryzysy mu niegroźne.*

Jeszcze dwa tygodnie temu zakończenie współpracy między tygodnikiem "Wprost" i Tomaszem Lisem nie schodziło z pierwszych stron gazet. Wydawało się, że popularny publicysta zajmie się swoim internetowym projektem, a od papierowej prasy będzie stronił. Nic bardziej mylnego. Jeszcze nie opadł kurz z jego ostatniego zwolnienia, a Lis załapał się na nową, gorącą posadkę - redaktora naczelnego tygodnika "Newsweek"! Na tym prestiżowym stanowisku zastąpi Wojciecha Maziarskiego.

d15xh6z

Przypomnijmy, że Tomasz Lis ma już na koncie współpracę z większością liczących się polskich mediów. Karierę zaczynał w Telewizji Polskiej jako dziennikarz wieczornych "Wiadomości".
W 1997 roku przeszedł do stacji TVN, gdzie od postaw stworzył "Fakty".
W 2005 roku związał się z Polsatem i kierował magazynem informacyjnym "Wydarzenia".
Gdy w 2007 roku został odsunięty zarządzania "Wydarzeniami", Tomasz Lis rozpoczął współpracę z portalem Gazeta.pl, gdzie stworzył program publicystyczny „Co z Polską?”, który był emitowany przez Internet.
Od 2008 roku ponownie występuje na antenie Telewizji Polskiej i prowadzi program „Tomasz Lis na żywo”.

Poza działalnością telewizyjną, dziennikarz od 2010 do 2012 roku był redaktorem naczelnym tygodnika "Wprost". Teraz przyszedł czas na kolejną zawodową zmianę...

Doniesienia o nowej pracy zostały już potwierdzone przez Tomasza Lisa. Współpracę z "Newsweekiem" dziennikarz rozpocząć ma niebawem.
Czyżby jego serwis internetowy nie będzie kolidował z tygodnikiem? Jesteśmy bardzo ciekawi, jak długo potrwa współpraca prowadzącego "Tomasz Lis na żywo" z poczytnym magazynem.

(fot. mwmedia.pl)
Źródło: (fot. mwmedia.pl)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d15xh6z

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d15xh6z

Podziel się opinią

Share
d15xh6z
d15xh6z