Trwa ładowanie...

"Tomasz Lis na żywo": Lis broni ekspertek-celebrytek

Share
"Tomasz Lis na żywo": Lis broni ekspertek-celebrytek
Źródło: AKPA
d3fb39k

Tomasz Lis w dalszym ciągu nie zgadza się z krytyką, jaka przetoczyła się pod jego adresem po kontrowersyjnym programie z udziałem Kasi Cichopek i Joanny Koroniewskiej. W wywiadzie prasowym dla gazety "Polska The Times" dziennikarz zapewnia, że zaproszone do studia aktorki miały wiele do powiedzenia, i były potrzebnym głosem w dyskusji na temat tragedii Magdy z Sosnowca.

W wywiadzie dla gazety, Tomasz Lis konsekwentnie odpiera zarzuty, które od tygodnia stawia mu dziennikarskie środowisko. Po kontrowersyjnym odcinku jego publicystycznego show media wytykają Lisowi obniżenie dziennikarskich standardów i działanie "pod publiczkę".

Na pytanie dziennikarza "Polska The Times" czy nie sądzi, że zdradził swoje zawodowe ideały, gospodarz programu ”Tomasz Lis na żywo” odpiera krytykę:
- Uważam, że obie panie miały bardzo dużo do powiedzenia. Próbowaliśmy wspólnie odpowiedzieć na pytanie, co mogło się dziać w głowie 22-letniej matki, która zrobiła to, co zrobiła lub nie zrobiła tego, co zrobić powinna. Czymś absolutnie oczywistym jest dla mnie, że zapraszam wykształcone panie psycholożki i zapraszam młode matki, które będę w stanie odpowiedzieć, co dzieje się w głowie młodej matki. Czy depresja poporodowa to jest coś realnego, czy nie. Kto ma nam to powiedzieć, jak nie młode matki? - przekonywał dziennikarz TVP.

d3fb39k

Od razu nasuwa się jednak pytanie, dlaczego wybór dziennikarza padł akurat na popularne aktorki związane z telewizyjna Dwójką, a nie na inne reprezentantki środowiska młodych matek, których chociażby wśród przedstawicielek polskiego show-biznesu nie brakuje.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d3fb39k

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d3fb39k

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3fb39k
d3fb39k