Trwa ładowanie...
d3qitje

[

]( http://www.fakt.pl )
*Tomasz Barański wyjeżdża do Stanów Zjednoczonych, aby tam szkolić swój taneczny warsztat. Czy za Oceanem zrobi większą furorę niż jego była partnerka Edyta Herbuś?*

d3qitje

Tomasz Barański nie wygrał "You Can Dance", jednak i tak jedzie do Broadway Dance Center - podał tygodnik "Takie jest życie". A wszystko dzięki dobrodusznym sponsorom.

Wyjazdu do USA Barańskiemu zazdrości zapewne jego była narzeczona Edyta Herbuś. Tancereczka niedawno wróciła ze Stanów i zapewne dała Tomkowi wiele cennych rad co do wyjazdu.

- Jestem bardzo podekscytowany tym wyjazdem. I ogromne ciekawy tego miejsca, tańca i oczywiście ludzi. Po programie złożyło się tak, że ktoś docenił mnie i postanowił we mnie zainwestować - powiedział w rozmowie z "Takie jest życie" tancerz. - Ja sam włożyłem w to mnóstwo ciężkiej pracy przez ostatnie dwa lata. Stypendium ufundowały mi cztery osoby, w tym Agustin Egurrola. To tego typu stypendium, które dostaje zwycięzca programu "You Can Dance".

Tomek ma zamiar w USA bardzo ciężko pracować. - Gdy się trenuje tyle, co ja, nie ma się czasu ani siły na lekcje. W Nowym Jorku będę sam wśród ludzi z całego świata. Rzucam się więc na głęboką wodę. Jadę się rozwijać i podnosić kwalifikacje. Nie spocznę na laurach - twierdzi. * Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!*

d3qitje

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Doda założyła buty za...

[

Wyzwolona telewizja! Ich piersi zawsze grają główną rolę ]( http://teleshow.pl/gid,13183943,img,13183977,kat,1024839,title,Ich-piersi-graja-glowna-role-w-programach-rozrywkowych,galeria.html )
[

Natasza szokuje strojem na wizji ]( http://teleshow.pl/gid,13196927,img,13196965,kat,1024837,title,Natasza-Urbanska-szokuje-strojem,galeria.html )
[

Cała prawda o Maćku z „Klanu” ]( http://teleshow.wp.pl/ile-lat-ma-macius-z-klanu-6026602789311617g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d3qitje
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3qitje